POZVÁNKA: Sportovní hala Milana Prokeše vítá VI. Pololetní turnaj v házené 2019

31.01.2019 19:59

Vysvědčení rozdáno, děti čekají jednodenní pololetní prázdniny. Naše házenkářky čeká ale mnohem zajímavější program než televize, tablet a mobil, a to třídenní domácí turnaj v házené. Pololetní turnaj je hrán tento rok již po šesté, ale poprvé v opravdu domácím prostřední sportovní haly Milana Prokeše. Předešlé ročníky jsme byli nuceni hrát ve vzálenějších sportovních halách jako např. Františkovy Lázně nebo Skalná. Menší a mnohem mladší bratr Kynžvartského poháru - Memoriálu Milana Prokeše, se tak konečně představí doma. Tentokrát hostíme 14 týmů z celé ČR ve dvou věkových kategoriích - mladší a starší žákyně. U obou máme samozřejmě také své zastoupení a těšíme se jak se domácí hráčky na turnaji před svým publikem předvedou. Naše město se nám tak opět po dobu tří dnů rozroste o přibližně 250 "obyvatel":-)

Rozpis zápasů najdete zde včetně přehledného seznamu zápasů domácích týmů. Průběžné výsledky je možné také sledovat on-line na odkazu zde.

Velký dík patří zejména Léčebným lázním Lázně Kynžvart, které zajišťují pro účastníky turnaje celodenní stravu a z převážné části také ubytování. Hráčky se svým doprovodem mohou během turnaje navštívit lázeňský bazén.

Neváhejte a přijďte povzbudit házenkářky v jejich snažení a užít si s námi skvělé tři dny. Občerstvení je pro Vás zajištěno. Vstupné dobrovolné:-)

Fotky z turnaje budeme průběžně ukládat zde. Pokud se chcete s námi podělit i o Vaše snímy, neváhejte nás kontaltovat:-) Děkujeme!