POZVÁNKA: Svátek házené v podobě reprezentačního turnaje žen v Chebu

16.03.2015 13:48

Od čtvrtka 19.3.2015 do soboty 21.3.2015 bude v chebské sportovní hale probíhat tradiční reprezentační turnaj žen "O štít města Chebu". Detailní rozpis zápasů včetně doprovodného programu naleznete na naší úvodní stránce. 

Generálkou na kvalifikaci MS 2015 bude turnaj v Chebu

Městská hala Lokomotiva Cheb bude v termínu od 19. do 21. března dějištěm 42. ročníku mezinárodního turnaje v házené žen „ O ŠTÍT MĚSTA CHEBU“. Turnaj navazuje na svou dlouholetou tradici a patří k nejvýznamnějším sportovně -kulturním akcím v našem regionu. Turnaj je zároveň generálkou na kvalifikaci MS 2015 bude turnaj v Chebu.

Organizátorům turnaje se podařilo získat kvalitní obsazení. Kromě tradičního českého reprezentačního výběru, kterému turnaj poslouží jako závěrečná příprava před 2. fází kvalifikace o MS 2015 v Dánsku, bude moci  Cheb přivítat i reprezentační družstva Rakouska, Turecka a Běloruska.

„V Chebu budeme mít k dispozici kompletní mužstvo. Chceme si zejména ověřit formu jednotlivých hráček, otestovat si natrénované takticko-technické varianty v utkáních a různé herní styly.“ sdělil k turnaji trenér našeho výběru Jan Bašný.

I tento rok je pro diváky připraven zajímavý doprovodný program.

„V předzápasovém programu jednotlivých hracích dnů je připraven turnaj ve vybíjené chebských základních škol, turnaj přípravek chebských fotbalových mužstev, házenkářský mládežnický turnaj a mistrovský zápas mužstva chebských žen. V přestávkách zápasů se diváci mohou těšit na vystoupení Bike show – Trialshow, exhibice Thajského boxu, ukázky z moderní gymnastiky. Na závěr bude připraveno vystoupení chebského dechového orchestru a chebských mažoretek, kteří předvedou show, jenž byla připravena na turné do Mexika“ řekl jeden z organizátorů turnaje Ing. Aleš Rolník.

Kompletní program turnaje včetně rozsáhlého zpravodajství naleznete na www.ostit.fkhvezdacheb.cz a dále www.chebskatelevize.cz a také na naší úvodní stránce.

Hlavními partnery této akce je Město Cheb a Allianz pojišťovna a.s..

Pořadatelem akce je FK Hvězda Cheb a Český svaz házené.

 

V rámci tohoto turnaje odehrají v sobotu dopoledne přátelský turnaj mladší žákyně a od 11:00 hod nastoupí na svůj další mistrovský zápas také chebské ženy, které tentokrát v 2. lize hostí družstvo Astra Praha. Ihned po tomto utkání, cca v 12:15 hod se představí naše nejmenší v přátelském utkání s Chebem.

 

Minižákyně odjíždí v sobotu na svůj další dvoudenní turnaj do Prahy. Rozlosování je možno stáhnout zde: MiniCupBulletin2015.pdf (151765).