POZVÁNKA: V teplu, mrazu, sejdeme se na házenkářském srazu:-)

04.01.2019 08:22

Všem příznivcům házené přejeme ještě jednou vše nejlepší do nového roku. My samy máme přání spousty a věříme, že postupnou prací a krok za krokem se nám je podaří plnit. Rok 2018 byl pro nás zlomový zejména díky výstavbě sportovní haly, a tím pádem zahájení nové kynžvartské házenkářské éry. Je to pro nás však obrovský závazek do budoucna, kdy je potřeba zajistit dostatek nadšených trenérů, přivést a nadchnout pro sport dostatek dětí a mládeže a v neposlední řadě naplnit sportovní halu akcemi všeho druhu, tak aby to u nás žilo a Vás to bavilo. Vy všichni, kteří jste s námi a pomáhate třeba jen tím, že podporujete svoje děti, jste nedílnou součástí a patří vám za to velké poděkování! Tak ať je rok 2019 stejně zajimavý a bohatý na zážitky jako ten uplynulý!

Hned první lednový víkend jedou vstříc dalším zkušenost dva naše týmy. V sobotu 5.1.2019 se vydá  část nejmladšího týmu přípravky na nesoutěžní turnaj do Rokycan, kde je čekají čtyři soupeři - Příbram, 2x Rokycany a Louny. Uvidíme jak po zimní sváteční pauze půjde družstvu házená od ruky. Soudě podle prvního lednového tréninku se už všichni na sportovní aktivity těšili:-) A my s nimi. Držte nám palce.

Rozpis zápasů ke stažení zde.

 

Celý tento víkend 5. - 6.1.2019 stráví v Třeboni naše starší žákyně, kde probíhá netradičně tradiční turnaj dívek i chlapců O putovní pohár Jihočeského kraje. Tým se na jih Čech vypraví posilněn o některé mladší žákyně, které se již mezi starší děvčata nějaký čas velmi dobře zapracovávají. Užijte si to a budeme držet palce!

Rozpis zápasů ke stažení zde.

 

Navíc tento víkend vyráží naše pětičlená trenérská skupina na Konferenci mládeže 2019 pořádanou ČSH, která se uskuteční v Mostě. Detail programu si můžete přečíst zde. Těšíme se na nové poznatky a zkušenosti.