POZVÁNKA: Velikonoce za námi a další porce víkendové házené před námi

10.04.2015 13:40

Následující víkend máme všichni hodně na pilno a nezastaví nás ani krásné počasí, na které se všichni po dlouhé zimě těšíme. Proto taky neváhejte a přijďte naše děvčata podpořit! Do Chebu ani do Plzně to přeci není zas tak daleko:-)

 

Starší žákyně odjíždí v sobotu do Plzně na svůj další náročný turnaj Žákovské ligy.

 

Rozpis zápasů:

 

11.4.2015 08:30 AP241 DHC Plzeň A - DHK Baník Most  
11.4.2015 09:25 AP242 ZŠ Holečkova Olomouc - Lokomotiva Cheb  
11.4.2015 10:20 AP243 Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň A  
11.4.2015 11:15 AP244 DHK Baník Most - ZŠ Holečkova Olomouc  
11.4.2015 12:10 AP245 Lokomotiva Cheb - Slavoj Žirovnice  
11.4.2015 13:05 AP246 DHC Plzeň A - ZŠ Holečkova Olomouc  
11.4.2015 14:00 AP247 DHK Baník Most - Lokomotiva Cheb  
11.4.2015 14:55 AP248 ZŠ Holečkova Olomouc - Slavoj Žirovnice  
11.4.2015 15:50 AP249 Lokomotiva Cheb - DHC Plzeň A  
11.4.2015 16:45 AP250 Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most

 

Mladší žákyně čeká v neděli domácí soutěžní turnaj v Chebu.

 

Rozpis zápasů:

 

1.      09:00     DHK Baník Most          :       Loko Cheb

2.      09:40     HK Spartak Ústí n.L      :      HSK Tygři UL B

3.      10:20     DHK Baník Most          :       HK Lovosice B

4.      11:00     Loko Cheb                     :      HK Spartak Ústí n.L

5.      11:40     HK Lovosice B              :      HSK Tygři UL B

6.      12:20     DHK Baník Most          :       HK Spartak Ústí n.L

7.      13:00     Loko Cheb                     :      HK Lovosice B

8.      13:40     DHK Baník Most          :      Tygři UL B

9.      14:20     HK Spartak Ústí n.L      :      HK Lovosice B

10.  15:00     Loko Cheb                     :      Tygři UL B

A minižákyně čekají tento víkend dvě cesty do Plzně, v sobotu na dohrání nesehraných podzimních soutěžních zápasů a v neděli další jarní kolo plzeňské soutěže.

 

Rozpis sobotních zápasů:

 

9:00 2. kolo Lázně Kynžvart Talent Plzeň
9:40 1. kolo Slavoj Tachov DHC Plzeň
10:20 3. kolo Talent Plzeň Lázně Kynžvart
11:10 1. kolo Talent Plzeň Slavoj Tachov
12:00 1. kolo DHC Plzeň Lázně Kynžvart

 

Rozpis nedělních zápasů:

 

9:00 3. kolo Talent Plzeň DHC Plzeň
9:40 2. kolo Slavoj Tachov HK Slavia VŠ Plzeň
10:20 2. kolo Lázně Kynžvart DHC Plzeň
11:00 3. kolo Talent Plzeň Slavoj Tachov
11:40 2. kolo DHC Plzeň HK Slavia VŠ Plzeň
12:20 3. kolo Lázně Kynžvart HC Plzeň
13:00 2. kolo DHC Plzeň Slavoj Tachov
13:40 2. kolo HK Slavia VŠ Plzeň Lázně Kynžvart
14:20 2. kolo Talent Plzeň HC Plzeň
15:00 3. kolo Lázně Kynžvart HK Slavia VŠ Plzeň

 

Družstvo chebský žen čeká v sobotu od 13:00 domácí zápas proti Sokol Kobylisy II, což vzhledem k postavení v tabulce slibuje velmi vyrovnané a jistě i bojovné utkání.