POZVÁNKA: Víkend před KYP ještě absolvujeme soutěžní turnaje

29.05.2017 22:59

V sobotu 3.6.2017 absolvovují dvě naše kategorie - přípravka a mladší žákyně jedny z posledních soutěžních turnajů ročníku 2016/2017.

Přípravka vyráží už téměř tradičně do Plzně, kde je čeká slavnostní předání medailí jako ocenění za celoroční snažení a zlepšující se výkony. Turnaj odehrajeme se dvěmi družstvy.

Rozpis zápasů:

 

Hřiště č. 1 1 x 12´   Hřiště č. 2 1 x 12´
čas soupeři čas soupeři
11:00 Lázně Kynžvart A Rokycany C 11:00 Slavia VŠ d C Talent D
11:14 Talent C Slavia VŠ d B 11:14 Rokycany D Lázně Kynžvart B
11:28 Štáhlavy A DHC C 11:28 Cheb B Štáhlavy B
11:42 Lázně Kynžvart A Talent C 11:42 Rokycany D Slavia VŠ d C
11:56 Slavia VŠ d B Štáhlavy A 11:56 Talent D Cheb B
12:10 DHC C Rokycany C 12:10 Štáhlavy B Lázně Kynžvart B
12:24 Slavia VŠ d B Lázně Kynžvart A 12:24 Talent D Rokycany D
12:38 Talent C Štáhlavy A 12:38 Slavia VŠ d C Cheb B
12:52 DHC C Lázně Kynžvart A 12:52 Štáhlavy B Rokycany D
13:06 Rokycany C Talent C 13:06 Lázně Kynžvart B Slavia VŠ d C
13:20 Slavia VŠ d B DHC C 13:20 Talent D Štáhlavy B
13:34 Lázně Kynžvart A Štáhlavy A 13:34 Rokycany D Cheb B
13:48 Rokycany C Slavia VŠ d B 13:48 Lázně Kynžvart B Talent D
14:02 Talent C DHC C 14:02 Slavia VŠ d C Štáhlavy B
14:16 Štáhlavy A Rokycany C 14:16 Cheb B Lázně Kynžvart B
14:30 předání medailí a diplomů skupině C a D

 

Mladší žákyně odehrají svůj turnaj ve sportovní hale v Mostě, a to systémem  1x10 min. osobní obrana, shot-out (5 hráček), 1x 20 min. utkání.

Rozpis zápasů:

 

08:00

 

DHK B. Most A

:

DHK B. Most B

08:45

 

Spartak Ústí n.L.

:

FK Hvězda Cheb

09:30

 

Lázně Kynžvart

:

DHK B. Most A

10:15

 

DHK B. Most B

:

Spartak Ústí n.L.

11:00

 

FK Hvězda Cheb

:

Lázně Kynžvart

11:45

 

DHK B. Most A

:

Spartak Ústí n.L

12:30

 

DHK B. Most B

:

FK Hvězda Cheb

13:15

 

Spartak Ústí n.L.

:

Lázně Kynžvart

14:00

 

FK Hvězda Cheb

:

DHK B. Most A

14:45

 

Lázně Kynžvart

:

DHK B. Most B