POZVÁNKA: Víkend ve znamení reprezentační házené žen v Chebu a my jsme součástí

23.11.2018 12:03

Od 22.11. do 24.11.2018 probíhá tradiční turnaj reprezentačních týmů v házené žen v Chebu. Součástí doprovodného programu jsou hned naše tři družstva.

 

V pátek 23.11.18 odehrají předzápasový miniturnaj mladší žákyně společně s týmy Hvězda Cheb a Slavoj Tachov. Naše děvčata se představí ve dvou utkání v 14:30 hodina a v 15:10 hodin. Následovat bude utkání švýcarského národního týmu se Slovenkami a páteční herní den uzavře česká rezperentace, která se utká s týmem Chorvatska.

 

V sobotu 24.11.2018 se postarají o předzápasový program naše nejmenší házenkářky z kategorie přípravky, které se do Chebu vypraví odehrát svůj další soutěžní turnaj PKSH. Tentokrát budeme zastoupeni jedním družstvem, tak abychom vyslyšeli proseb organizátora, zároveň nás ale trápí velká marodka. Věříme, že do příštího týdne, kdy u nás vypuknou velké oslavy spojené se zahájením provozu nové sportovní haly, se všichni uzdraví a budou se moct radovat s námi. V rámci sobotního turnajového programu se odpolene představí ve vzájemných duelech nejprve reprezentační týmy Švýcarska a Chorvatska a celý turnaj bude uzavírat vzájemný souboj domácí reprezentace s týmem Slovenska.

Rozpis utkání ke stažení zde

 

V neděli 25.11.2018 uzavírají házenkářský program v chebské hale naše minižákyně, které zde čeká další soutěžní turnaj PKSH 4+1. Opět budeme moci vidět na palubovce jedno naše družstvo. Neváhejte a přijeďte naše děvčata podpořit a užít si tak společně atmosféru skutečně velkého házenkářského mezinárodního turnaje!

Rozpis utkání ke stažení zde.

 

 

V sobotu 25.11.2018 se vydávají naše mladší žákyně na turnaj krajských výběrů, který bude odehrán v Plzni. Tým Karlovarského kraje bude poskládán z části našich hráček a z části hráček týmu FK Hvězda Chbe. Bude to pro všechny velká zkušenost a my držíme všem palce. Je to takový malý první předstupínek k velkému světu reprezentací.

 

Rozpis utkání:

 

Taktéž v sobotu 24.11.18 odehrájí v rámci 9. kola 2. ligy žen své utkání naše ženy, které zajíždějí na půdu týmu z Českých Budějovic. Ten je aktuálně na 4. místě dlouhodobé tabulky, zatímco našemu týmu patří 7. příčka s odstupem 7 bodů. Držíme palce a jsme s Vámi!