AKTUALIZOVÁNO POZVÁNKA: Všechny kategorie stráví víkend na házené

08.11.2016 10:05

Přípravku čeká v sobotu 12.11.16 soutěžní turnaj v Tachově, kam jsme se rozhodli přihlásit dvě družstva - jedno složené z našich benjamínků, kteří ve většině chodí ještě do školky a druhé tvoří o něco starší děvčata, které patří k našim nováčkům. Ty se snaží nasbírat co nejvíc zkušeností za velmi krátkou dobu. Tachov je za rohem, proto neváhejte a přijeďte nás podpořit.

Rozpis zápasů:

čas skupina A   Skupina B
9:00 DHC A  : Rokycany A SVŠ Plzeň B  : Talent B
9:13 SVŠ Plzeň A  : Talent A DHC B  : Rokycany B
9:26 DHC C  : Rokycany C SVŠ Plzeň C  : Talent C
9:39 Tachov A  : Kynžvart A Tachov B  : Cheb A
9:52 DHC A  : SVŠ Plzeň A SVŠ Plzeň B  : DHC B
10:05 Cheb B  : Kynžvart B DHC C  : SVŠ Plzeň C
10:18 Talent A  : Tachov A Rokycany B  : Tachov B
10:31 Kynžvart A  : Rokycany A Cheb A  : Talent B
10:44 Talent C  : Cheb B Kynžvart B  : Rokycany C
10:57 Talent A  : DHC A Rokycany B  : SVŠ Plzeň B
11:10 SVŠ Plzeň A  : Tachov A DHC B  : Tachov B
11:23 Talent C  : DHC C SVŠ Plzeň C  : Cheb B
11:36 Kynžvart A  : DHC A Cheb A  : SVŠ Plzeň B
11:49 Rokycany A  : SVŠ Plzeň A Talent B  : DHC B
12:02 Kynžvart B  : DHC C Rokycany C  : SVŠ Plzeň C
12:15 Talent A  : Kynžvart A Rokycany B  : Cheb A
12:28 DHC A  : Tachov A SVŠ Plzeň B  : Tachov B
12:41 Talent C  : Kynžvart B DHC C  : Cheb B
12:54 Rokycany A  : Talent A Talent B  : Rokycany B
13:07 SVŠ Plzeň A  : Kynžvart A DHC B  : Cheb A
13:20 Rokycany C  : Talent C SVŠ Plzeň C  : Kynžvart B
13:33 Tachov A  : Rokycany A Tachov B  : Talent B
13:46 Cheb B  : Rokycany C      

 

Minižákyně vyráží v neděli 13.11.16 na svůj další soutěžní turnaj 6 + 1 do Plzně.  Turnaj bude odehrán v nafukovací hale - adresa Klatovská 200g ( bývalá kasárna Plzeň – Bory ).

Rozpis zápasů:

8,30 – 9,10   VŠ – HC

9,10 – 9,50   DHC – L.Kynžvart

9,50 – 10,30   Háje – VŠ

10,30 – 11,10   HC – DHC

11,10 – 11,50   L.Kynžvart – Háje

11,50 – 12,30   VŠ – DHC

12,30 – 13,10   HC – L.Kynžvart

13,10 – 13,50   DHC – Háje

13,50 – 14,30   VŠ -  L.Kynžvart

14,30 – 15,10   HC – Háje

 

 

 

Mladší žákyně vyjíždějí v sobotu 12.11.16 v netradičních odpoledních hodinách na soutěžní turnaj do Mostu.

Rozpis zápasů:

 

12:00

 

DHK B. Most A

:

DHK B. Most B

12:45

 

Spartak Ústí n.L.

:

FK Hvězda Cheb

13:30

 

Lázně Kynžvart

:

DHK B. Most A

14:15

 

DHK B. Most B

:

Spartak Ústí n.L.

15:00

 

FK Hvězda Cheb

:

Lázně Kynžvart

15:45

 

DHK B. Most A

:

Spartak Ústí n.L

16:30

 

DHK B. Most B

:

FK Hvězda Cheb

17:15

 

Spartak Ústí n.L.

:

Lázně Kynžvart

18:00

 

FK Hvězda Cheb

:

DHK B. Most A

18:45

 

Lázně Kynžvart

:

DHK B. Most B

 

Starší žákyně stráví prodloužený víkend na tradičním turnaj v Praze Hájích, kde se potkají se spoustou zajímavých soupeřů.

Rozpis zápasů: