AKTUALIZOVÁNO PRO RODIČE: Informace k turnaji Tachovský dortík

20.10.2014 20:59

O následujícím víkendu 25.-26.10.14 odehrajeme nesoutěžní turnaj "Tachovský dortík", a to ve všech třech kategoriích (v kategorii PŘÍPRAVKA 4+1 máme přihlášená dvě družstva, v kategorii MINI jedno družstvo a kategorii MLADŠÍCH žákyň odehrajeme společně s Chebem jako HC CheLK).

Odjezd z LK je na sobotu naplánován na 7:15, !!!!sraz v 7:00!!!!, příjezd přibližně v 19:00 . V neděli budeme odjíždět o čtvrt hodinu dříve, tzn. v 7:00, !!!sraz v 6:45!!! a příjezd přibližně v 15:00..

Turnaj bude odehrán v tělocvičně a v hale na adrese Pobřežní 1656,Tachov, což není daleko a všichni budeme rádi za vaši podporu přímo v hale:-) Uvítáme vášnivé fotografy a kameramany, abychom měli pěknou vzpomínku!

Pro děti je na oba dny zajištěn oběd - v sobotu vývar s nudlemi a kuřecí steak s rýží, ovoce, v neděli vývar s rýží a zeleninou a smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, okurka.

 

Program turnaje:

Sobota 25.10.2014

8.00 –18.30                             Turnaj minižaček 4+1, 6+1 a mladších žaček

Neděle 26.10.2014

8.00 – 15.00                           Turnaj minižaček  4+1, 6+1 a mladších žaček

15.45                                      Vyhlášení výsledků

 

Hrací doba :   mini 4+1 – 1x 16 minut, ostatní 1x 20 minut

 

Rozlosování:

Dortik_2014__rozpis_zapasu.pdf (46203)

 

 

čas domácí hosté čas domácí hosté
SOBOTA HALA - 6+1, MLZ NEDĚLE HALA - 6+1, MLZ
8:20 Kynžvart HBC Strakonice 1921 8:20 Kynžvart Slavoj Tachov  B 
9:25 Sokol Písek Kynžvart 9:50 Kynžvart Baník Most
10:30 Slavoj Tachov    CheLK 10:10 3
12:00 CheLK HBC Strakonice 1921 10:30 6 5
12:40 Kynžvart Slavoj Tachov A  10:55 1 3
14:10 Jindřichův Hradec Kynžvart 11:15 4 6
16:20 Baník Most CheLK 12:00 Cheb Kynžvart
18:05 CheLK Sokol Písek    13:05 4 5
19:10 DHC Slavie Praha CheLK 13:25 1
           
čas domácí hosté čas domácí hosté
SOBOTA TĚLOCVIČNA - 4+1 NEDĚLE TĚLOCVIČNA - 4+1
8:20 Kynžvart A Kynžvart B 8:00 Kynžvart A DHC Plzeň B
9:00 Kynžvart B Tachov B 8:20 Kynžvart B DHC Plzeň C
9:20 Tachov C Kynžvart A 9:00 DHC Plzeň A Kynžvart A
11:20 Tachov A Kynžvart A 9:20 DHC Plzeň B Kynžvart B
12:00 Kynžvart B Tachov A 12:20 DHC Plzeň C Kynžvart A
12:20 Kynžvart A Tachov B 12:40 DHC Plzeň A Kynžvart B
12:40 Kynžvart B Tachov C      
15:40 Most Kynžvart A      
16:00 Cheb  Kynžvart B      
17:20 Kynžvart B Most      
17:40 Kynžvart A Cheb