ZAJÍMAVOST: Staňme se součástí pokusu o zápis do Guinnessovy knihy rekordů

31.05.2017 22:28

Český svaz házené v rámci oslavné třídenní akce Hvězdy pro legendy organizuje od pondělí 19.6. 2017 netradiční házenkářský zápas "Házenkářský maraton", který bude symbolicky trvat 42,195 hodin. Zahájení je naplánováno na 19.6.17 v 7:00 hod a zápas bude dohrán 20.6.17 v 24:00 hod, a to na centrálním kurtu pražské Štvanice.

Utkání bude hráno dle následujících pravidel:

  • skóre se počítá celkově za odehraných 42,195 hodin;
  • po 55 odehraných minutách následuje 5 minut přestávka na vystřídání (všech hráčů);
  • střídání je možné i kdykoli během hry (dle pravidel házené);
  • v házenkářském maratonu proti sobě nastupuje družstvo Modrých proti družstvu Červených bez rozdílu věku a pohlaví;
  • každý účastník obdrží herní tričko od partnera akce (červené nebo modré)

Ambicí tohoto házenkářského maratonu je zápis do Knihy rekordů a tím pádem i vznik další legendy.

Rádi bychom přihlásili i naše družstva, kde by se jako hráči objevili společně kynžvartské házenkářky se svými trenéry a případně i rodiči. Předpokládaný termín je v úterý 20.6.17 od 12:00 a 13:00 hod, zahrajeme si vždy dvě naše družstva proti sobě. V tomto zápase může být každý hvězdou a legendou. Kynžvartská házená již legendou je, ale tady ji opět posuneme o něco výš!!!