ZAJÍMAVOST: Šťastná třináctka u nás hned nadvakrát!

14.08.2016 21:45

Někdo je okroužkovaný, někdo ověšený:-) Oboje si ale zaslouží velkou gratulaci!!! Ať vám ta 13 přinese dál jen a jen štěstí!

Na sobotu 13.8.2016 bude většina z nás, kynžvartských házenkářských ochotníků, určitě dlouho vzpomínat! U některých se toto datum stává navždy nezapomenutelným!!! A o kom že je řeč?

Irena (dnes již ne) Vepřeková, trenérka přecházející z přípravky do kategorie minižákyň, hlavně také dlouholetá hráčka TJ Sokol Lázně Kynžvart, naše odbornice na zdravovědu a bouchanou tequilu:-), se v sobotu v 11:30 hod. oficiálně stala paní Soukupovou. Všichni Irče moc a moc gratulujeme a přejeme v tom manželském životě jen to krásné!

Další hrdinka téhož dne je Petra Konigová, která připravuje naše házenkářky zejména po fyzické stránce a nejčastěji ji vidíme u kategorie starších žákyň. Tuto sobotu se umístila na nejtěžším závodě ARMY RUN v Liberci na krásném 2. místě. Nejen ona a členové jejího týmu museli překonat 15+km a více než 60 překážek na Ještědu. Jak Péťu popisují zástupci skupiny, která díky ní maká? "Trenérka, kapitánka a stroj v nežném pohlaví opět ukázala, že jde vždy příkladem a je pořád o krok před námi!" Přidáváme se s obdivem a gratulujeme ke skvělému výkonu!