Ze Švédska míří do Házená Kynžvart Martina Weisenbilderová

03.02.2021 08:11

Házená Kynžvart hlásí první velkou posilu pro nadcházející sezonu 2021/2022!!! Je jí osmadvacetiletá úspěšná házenkářka Martina Weisenbilderová, původem z Liberce, která aktuálně šestým rokem hájí barvy švédského týmu KRISTIANSTAD HANDBOLL!!! Martina se tak vrací do domácího házenkářského prostředí, na které se velmi těší !!! 

 
Martina má za sebou působení v nejlepších tuzemských týmech DHC Slavia Praha a DHK Baník Most, odkud v roce 2015 odešla do Švédska. Její kariéru zdobí hned několik medailí z domácí nejvyšší soutěže WHIL a Českého poháru a v sezoně 2012/2013 se stala s Černými anděly vítězkou Challenge Cup, kde zaznamenala 37 branek. Evropské soutěže začala hrát už ve svých 19 letech a od dorosteneckého věku byla součástí reprezentačních výběrů ČR. V roce 2016 byla součástí úspěšného reprezentačního týmu žen ČR, které na Mistrovství Evropy ve Švédsku skončilo na 10. místě. Seznamte se s Martinou zatím na krátkém videu právě z této akce.
 
 
Martina posílá našim fanouškům svůj první vzkaz: "Těším se na Vás i na všechny nové výzvy, které nás čekají. Věřím, že společně s Vaší naplněnou halou věrných fanoušků můžeme dosáhnout na velké úspěchy."