ZPRAVODAJSTVÍ Z HOR - 3. DEN

17.02.2016 14:55

Zimní soustředění = jen lyže? V žádném případě, podle fotek je jasné, že jde zejména o utužování kolektivu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. V rámci smíšených družstev, které se střídavě starají o pořádek, vypomáhají s přípravou v kuchyni, ale také vymýšlejí část večerních úkolů je nutné zapojit nejen znalosti, ale každý musí být obzvlášť všímavý s cílem vymyslet pro ostatní tu nejzáludnější otázku. Větší bez problémů pomáhají těm menším, nikdo se necítí být vyčleněný, každý má své místo. A tak to má být, to nás všechny těší! Přátelství a kamarádství zatím nenarušuje žádná zbytečná hádka, všude vidíte úsměv:-) Nezapomínáme ani na smysl pro pořádek a denně obodováváme úklid pokojů s velkou motivací, která na poražené čeká na konci pobytu.... A věřte, že nikdo nechce prohrát:-) Ta správná touhá po vítězství je v nás všech, proto jsme se všichni dali právě na náš sport!

A jak jsme třetí den prožili? Po vydatné snídani jsme opět vyrazili na lyže, začátečníci dělají velké pokroky:-) Trenéři, kteří se rázem stali instruktory sizaslouží velkou pochvalu!!! Po návratu následoval skvělý obídek, nezapomínáme ani na školu a závěr sportovní části dne patřil tréninku v tělocvičně, tentokrát proběhlo posilování ve dvojicích. Řekla bych, pěkná makačka!!! Před spánkem jsme ještě stihli večerní soutěže v týmech a zejména básničky na předem stanovená slova byly opravdu perly:-).

Všichni plní zadané úkoly na 100%, jen jsme dnes puberťáckou větev asi málo utahali, protože měli energii na pozdní řádění na pokojích... No co se dá dělat, přitvrdíme, zitra nás čekají lyže, procházka s bobováním, škola a překvapení (abychom usnuli).

Opět jsme doplnili fotogalerii.

Zdravíme domů!!!