ZPRAVODAJSTVÍ Z HOR - 4.DEN

18.02.2016 13:51

Vládce hor nám ve středu moc příznivé počasí nedopřál. Venku foukalo, mlha by se dala krájet, ale od svahu a lyžování nás to neodradilo. Skupinka začátečníků se dál zdokonalovala ve školičce a užívá si samojezdícího pásu a zvířecí slalomové dráhy. Na sjezdovce řádila početná skupina zdatných lyžařů, kteří jezdí jak čerti:-)

Odměnou všem byl skvělý oběd v podobě tradiční svíčkové. Vzhledem k tomu, že se ve skutečnosti jednalo o třetí sportovní den, byl program o něco méně náročný a tudíž jsme protáhli polední klid. Místo cvičení v tělocvičně jsme absolvovali výšlap na rozhlednu zakončený sjezdem na lopatách na sáňkařské dráze. Pro většinu osazenstva byla procházka příjemným zpestřením dne, i když opět v ne zrovna ideálním počasí. Ne tak už pro našeho kuchařského krále a vzácného hosta z Mostu, kteří výšlap označili za vrchol skialpinismu:-) Co říkalo naše zvířecí osazenstvo, posuďte z fotek sami:-)

Ještě před skvělou večeří, kdy se podávaly palačinky všeho druhu a bramboráky, jsme stihli doplnit školní znalosti. A den byl zakončen tradičními soutěžemi v týmech.

Fotogalerie je opět doplněna, tentokrát vzhledem k počasí ne tak bohatě.

Mám se tu fajn a všechny naše příznivce zdravíme z Horní Blatné!!!!