ZPRAVODAJSTVÍ Z HOR - 5. DEN

19.02.2016 11:42

Jestliže ve středu se na nás obloha jen a jen mračila, ve čtvrtek jsme si užili krásného slunečného dne a dopolední lyžovačka byla opravdu za odměnu:-) Jezdilo se bez nehod a vážnějších pádů, takže všichni byli spokojeni. Nechyběla ani "skleníková" přestávka na čaj. Ski areál Plešivec je pro podobná zimní soustředění opravdu ideální místo. Vyřádí se tu každý.

Po obědě proběhla tradiční příprava do školy a když si všichni odpočinuli, vyrazili jsme na další společnou hru "Stopovačku", tentokrát venku s rozdělením do dvou družstev. Týmy šly po předem vyznačené cestě během které musly plnit různé úkoly jako například zjistit jméno místního starosty, vyměnit kolík na prádlo za cennější věc, donést chléb se solí nebo postavit krmelec a ošetřit a přenést zraněného v terénu. Užili jsme si u toho spoustu legrace, každopádně síly zbyli i na závěrečnou koulovačku. Závěr dne opět patřil týmovým úkolům a od této chvíle se již boduje tajně, aby nedocházelo k žádným spekulacím:-)

Blíží se nám poslední den na sjezdovce, karnevalová večeře a návrat domů. Sem tam už je na těch nejmenších vidět trochu stýskání, ale drží se statečně. Díky těm starším, které je podrží! Únava ale není znát na nikom, a to hlavně večer, penzion se občas otřásá v základech:-)

Neváhejte opět skouknout doplněnou fotogalerii, kde není nouze o krásné záběry plné sluníčka.