ZPRAVODAJSTVÍ Z HOR - 6. DEN

21.02.2016 12:24

Všichni už jsme v pořádku doma, ale přesto přidáváme ještě na závěr shrnutí posledního sportovního dne soustředění.

Páteční dopoledne patřilo jako obvykle lyžování a velkou sjezdovku už okusily i nejzdatnější nováčci. Gratulujeme za jejich skvělé výkony a za rok opět na svahu v plné síle. Bez obav ze zakřiknutí už můžeme konstatovat, že se nám všechna zranění vyhýbala a celý pobyt jsme všichni zvládli ve zdraví a pohodě.

Po vydatném obědě se opět obě naše soutěžní skupinky vydali ke svým krmelcům, které vystavili den předem a za úkol měli udělat co nejzajímavější foto. Mrkněte do bohaté fotogalerie, o úsměvy a střeštěné nápady není nouze. Závěrečný denní úkol spočíval ve vystavení co nejlepší sochy psa na zahradě našeho penzionu. I tady se holky vyřádily a skvěle pobavily. K slavností večeři, kdy se podával vynikající masový špíz a hranolky, bylo nutno dorazit v neméně "slavnostním" oblečení - masce. Fotky opět hovoří za vše:-)

Děkujeme penzionu Javor a manželům Malimánkovým za skvělou péči a jedinečné místo, kam se opět rádi vrátíme. Díky patří všem organizátorům, které tvořilo složení všem známé: Petra a Vláda, Dáda a Tomáš, Janča, Žeňa, Martin a jedinečný kuchař Franta. A klobouk dolů před naší mládeží, která bez remcání plnila zadané úkoly a užila si s námi týden plný zábavy a sportu. Vypadá to, že jsme si z letošní zimy opravdu vybrali to nejlepší co šlo:-)

Za rok nashledanou!!!!