PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2016

DENNÍ AKTIVITY BUDEME POSTUPNĚ KAŽDÝ VEČER ODKRÝVAT
PONDĚLÍ První zahajovací den bude hodně o vzájemném seznamování. Ale nezůstaneme jen u povídání! Dopoledne se vydáme na procházku ke Třem medvědům doplněnou spoustou sportovních aktivit, po obědě a zaslouženém odpočinku spojeném s tématickým malováním a objevováním sportovců nás čekají seznamovací hry s míčem, který se po tomto týdnu stane jistě každého z účastníků velký kamarád:-)
ÚTERÝ Dopoledne se můžou děti těšit na příjemnou procházku na zámek doplněnou o soutěže v zámeckém parku a zakončenou menším překvapením. Pokud se předpoveď počasí vyplní, všichni jistě po obědě uvítají místní dobrovolné hasiče, kteří dětem předvedou hasičskou techniku a děti se trochu i vykoupou:-) Nezapomeneme ani na míč a tentokrát se zaměřemí na správnou techniku házení a chytání - to nám ale bohužel už nedovolil déšť.
STŘEDA Třetí den je jak známo nejnáročnější a únava z předešlých aktivit se projeví, proto budeme tentokrát bez dopoledního výšlapu. Pokud nám to počasí dovolí, děti čeká krásná dvohodinovka na koních střídavě s dalším seznamováním s míčem - tentokrát se již konečně zaměříme na samotné házení a chytání. Odpoledne připojíme něco málo ze základů atletické abecedy.
ČTVRTEK  
PÁTEK  

Fotogalerie ke stažení zde.

Informace rodičům - 10.7.2016 - INFORMACE Č1.pdf (392538)

Informace rodičům - 23.7.2016 - INFORMACE Č2.pdf (380570)

Představení lektorů zde: představení trenérů.docx (13,2 kB).

 

*Pro přijetí k účasti je rozhodující datum podání přihlášky.

Tábor není určený pro házenkářky!

Přihláška ke stažení zde: ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA.docx (14119)

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte ke stažení zde: lékařské potvrzení.pdf (348128)