2020

DENNÍ AKTIVITY

   

PONDĚLÍ

Již popáté jsme tu připraveni v "plné polní" zabavit Vaše děti a zpříjemnit jim týden letních prázdnin sportem, novým kamarádstvím a dobrodružstvím. Dnes ráno se nám v areálu TJ Sokol Lázně Kynžvart sešlo 30 dětí ze širokého okolí, které jsme hned na úvod seznámili s místním prostředím, tak aby se u nás cítili jako doma. Po krátkém představení jsme se vydali na první náročnější výšlap přes "Tři medvědy" až do zámeckého parku, kde na nás čekal kočár s koňmi. Všichni byli nadšení a svou princeznovskou chvilku si skvěle užili. Po cestě zpátky už bylo vidět, že se děti vzájemně víc poznávají a že se nám opět sešla skvělá parta. Hlad nás dohnal rovnou do restaurace Penzionu nad halou, kde jsme všichni velmi rychle vyprázdnili talíře k radosti celého personálu a přesunuli jsme se k polednímu odpočinku na naši základnu. Pro dospělé to byl tradiční odpočinek u kávy, pro děti nabité opět energií aktivní odpočinek s hrami, které pro ně jsou nachystané. 

Odpolední program je tradičně sportovní a díky sportovní hale Milana Prokeše mají děti k dispozici ty nejlepší podmínky. Cílem bylo seznámit všechny s míčem, zjistit jejich pohybové zdatnosti a ukázat všem, že hýbat se je prima. A nemusí jít zas až tak úplně o házenou. Spokojené a unavené děti odpoledne předáváme opět na rozvoz do svých domovů a těšíme se na zítřek.

A kdo že se o Vaše děti stará? Hlavními vedoucími jsou Daniela Radová a Lenka Paurová, sportovní aktivity mají na starosti Jiří Maršík a Blanka Marečková, dopolední doprovod zajišťuje Vladimíra Rychtrová. Skvělé pomocnice jsou naše "praktikantky - házenkářky z řad čerstvých dorostenek" Klára Blahutová, Barbora Placková, Natálie Sobotíková, Veronika Šestáková a Anna Bílá.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

ÚTERÝ

Úterní den jsme opět v kompletní sestavě a mezi dospělákama se objevuje jedna nová tvář - Barbora Blahutová, která pro nás tradičně připravuje "akce zumba":-) Tentokrát jsme využili travnaté prostranství v léčebných lázních s nově vystaveným altánem. Bavili se všichni, prdelkama kroutili pěkně i kluci:-) Všichni už se známe a zábrany jsou pryč. Věříme, že děti nadšeně doma vypráví své zážitky a že si každý najde to své. Bonusem dopolední části bylo vytvoření vlastní taneční sestavy, kde se kreativitě meze nekladou. Podle toho jak z talířů mizí pravidelně svačiny a oběd mají děti pohybu tak akorát, většina ale asi víc než je zvyklá. 

V hale se odpoledne hlavně soutěžilo, o zábavu nebyla nouze. Kolik legrace se dá užít například s nafukovacím balonkem by věřil málokdo.

Nezapomeňte opět shlédnout naši doplněnou fotogalerii, kde se postupně dokumentace doplňuje.

STŘEDA

Třetí den je vždy tak trochu odpočinkový. Dopoledne to u nás zas až tak nevypadalo, protože jsme se vydali na svou druhou cestu směrem k zámku, kterým nás provedla víla Cecilka. Aby nás nebylo v zámku moc najednou, rozdělili jsme se na dvě poloviny a část z nás se nejprve podívala do zámecké zahrady a skleníku a naopak. Po prohlídce všichni úspěšně hledali ukrytý poklad a osvěžili se zmrzlinou ze zámecké kavárny. Silou vůle jsme doběhli s malým zpožděním na tradičně vynikající oběd a pak už jsme se přesunuli na naši základnu do areálu TJ. Polední klid vyplnili ti akčnější zkouškou boxu a ti kreativnější se vyřádili s akrylovýma barvama a vytvářeli své jedinečné vzpomínky na náš tábor. Odpolední sportovní část jsme vyplnili v hale "opičí dráhou", která všechny bavila. Zbytek času jsme relaxovali, protahovali a nakonec jsme si i zatancovali:-)

Pokud chcete vidět náš nabitý den v obraze, mrkněte na opět doplněnou fotogalerii.

ČTVRTEK

Jdeme pomalu ale jistě do finále, únava stoupá, proto dnešní dopolední procházka už byla o něco kratší než doposud, ale poznali jsme i dnes další kout našeho malého města. Tentokrát jsme se vydali do lesa a k potoku nad kostelem, kde si děti postavili domečky a zahrádky pro skřítky a čas zbyl i na hraní si na dětském hřišti, kde se opět projevila kreativita celého našeho osazenstva. Oběd přišel k duhu všem, ale nedočkavost na příjezd hasičů byla snad ještě silnější. Vodní zábava, kterou nám tradičně zajišťují hasiči SDH Lázně Kynžvart, patří k nejpoutavějším atrakcím našeho příměstského tábora. Počasí nám přálo a na řadu přišly místo kratasů a triček plavky. I přes to nám dnes zbylo ještě pár chvil na sportovní aktivity v hale. Vše již směřujeme k zlatému hřebu našeho týdenního snažení, kterým bude mini házenkářský turnaj. Své umění předvedou i trenéři stejně tak jako naše praktikantky.

Ani dnes nebylo o zábavu nouze, přesvědčte se v naší fotogalerii, kde jej již 865 fotek.

PÁTEK

Dnes už nevýletujeme, dnes už jen lehce sportujeme, bilancujeme a pilujeme to co jsme se během celého týdne naučili. Za odměnu mezi nás přišel po obědě ten nejlepší kouzelník, který nadchl i naše téměř dospělé praktikantky. Velké poděkování letí také do kuchyně restaurace Penzionu nad halou, která plnila naše vyhladovělá břicha, která potřebovala neustále doplňovat energii, protože všichni plnili zadané úkoly poctivě. Odpolední část jsme už vyplnili jen vzájemným měřením sil mini turnájkem v malé házené, do kterého se zapojili úplně všichni včetně našich trenérů. A co na úplný závěr? Odměny, diplomy, medaile, poděkování a přání krásných prázdnin a třeba zase za rok a nebo už v září:-)

A když Vám bude smutno, mrkněte na naše momentky, které dětem připomenou skvěle strávený čas s partou z oddílu Házené Kynžvart.

 
 

TERMÍN:     

                    20. - 24.7.2020 - OBSAZENO

                    24. - 28.8.2020 - ČÁSTĚČNĚ OBSAZEN (vhodné pro ročníky 2009, 2010, 2011)

 

KONTAKT:

                    Daniela Radová

                    tel. 777 102 332, email: danus.radova@post.cz

 

FORMULÁŘE:

                     Přihláška - k odevzdání nejpozději do 31.5.2020

                     Smlouva a potvrzení zaměstnání

                    (u potvrzení zaměstnání vyberte jednu z variant) - k odevzdání při zahájení

                     Monitorovací list - k odevzdání při zahájení

                     Potvrzení b - k odevzdání při zahájení

 

Cena (náklady na stravu): 900 Kč - úhrada na číslo účtu 222389306/0600 - nejpozději do 30.6.2020.

 

Představení lektorů ke stažení zde.

Informace z Ministerstva zdravotnictví vztahující se k koronavirové pandemii ke stažení zde.

Fotogalerie ke stažení zde a zde.