Herní systém

Věkové kategorie

• Mladší žákyně - ročníky 2008 - 2009
  • Starší žákyně - ročníky 2006 - 2007

Odpovědný vedoucí odevzdá soupisku týmu včetně členů realizačního týmu s čestným prohlášením COVID-19 před zahájením turnaje.

Termín

• Sobota 12.6.2021

Hřiště

• Mladší žákyně - venkovní hřiště v lázních - umělá tráva (LÁZNĚ) a venkovní hřiště v areálu TJ - asfalt (ASFALT)
  • Starší žákyně - venkovní hřišti u školy - tartan (ŠKOLA) a sportovní hala Milana Prokeše v areálu TJ (HALA)

Stravování

Turnaj proběhne bez celodenního stravování, tzn. bez snídaně, obědu a večeře, ale s možností využití omezeného sortimentu občerstvení u výdejních okének na každém hřišti případně v restauraci Penzionu nad halou - otevřeno od 10:00 hodin.

Systém turnaje

• Bez sledování výsledků.
  • Dvě skupiny po 6 týmech v každé kategorii každý s každým, bez nadstavby.
  • Herní čas 1 utkání - 30 minut - 2 x 15 minut (1 minuta poločasová přestávka) - výměna stran dle domluvy soupeřů.
  • Vyloučení na 1 minutu - sledování tří posobě jdoucích trestů s následnou červenou kartou je v kompetenci časomíry.
  • Team time out není povolen, čas se v průběhu utkání nezastavuje.
  • Utkání mladších žákyň řídí rozhodčí jednotlivec, utkání starších žákyň řídí dvojice rozhodčích.
  • Týmy mladších žákyň Házená Kynžvart a DDM Strážnice mají povolen start kluků.

Slavnostní vyhlášení výsledků na fotbalovém hřišti v areálu TJ (dle počasí) od 18:00 hodin. Každý účastník obdrží speciální medaily a jsou připraveny sladké věcné ceny pro všechny týmy včetně tradičního koláče.

Ubytování

Není zajištěno, pouze ve výjimečných případech s ohledem na dojezdovou vzdálenost - Liberec, Strážnice, Písek, Milevsko, Strakonice - úhrada ubytování na lůžkách na recepci v Penzionu, ostatní v kanceláři sportovní haly.

Další pokyny

Upozorňujeme všechny týmy, že na žádném sportovišti nejsou k dispozici uzamykatelné šatny. Šatny v areálu TJ jsou určeny pouze pro převlečení a není možné zde ponechávat žádné věci.

Během turnaje je nutné dodržovat veškerá aktuálně platná hygienická opatření! Proto prosíme účastníky, kteří hrají ve sportovní hale, aby se zde nezdržovali s výjimkou herního času vlastních utkání. Divákům je vstup povolen na všechna sportoviště po podepsání čestného prohlášení, které najdete u stolku časoměřičů, kiosků a vstupů do sportovišť. Povolaná kapacita v hale je 100 diváků.

Pro parkování aut a autobusů, prosím, využívejte zejména areál TJ Sokol LK. Do areálu školy je vjezd zakázán, parkování v Léčebných lázních je povoleno podél příjezdové cesty. Prosím respektujte snížením rychlosti bezpečnost osob pohybujících se v areálu.

Ve vestibulu sportovní haly najdete prodejní stánek se sportovními věcmi HUMMEL od házenkářské legendy Radka Motlíka. V čase 10:00 - 16:00 si tak všichni budou moct vybrat ze širokého výběru sportovního zboží.