Ženy

  • Nově vznikající tým žen se v sezoně 2017/2018 pomalu ale jistě skládal dohromady a připravoval se na zahájení herní sezony 2018/2019, kdy byl poprvé v historii kynžvartské házené přihlášen seniorský tým do 2. ligy žen - západ, soutěže řízené Českým svazem házené. 

  • Tréninky pod vedením Vladimíra Königa a Václava Rampy probíhají každý pátek od 19:00 do 20:30 v nové sportovní hale v Lázních Kynžvart. Další tréninky lze absolvovat spolu s mladšími dorostenkami. V rámci regenerace hráčky dle potřeby využívají Aquaforum Františkovy Lázně.

  • Filozofie týmu není ve vítězství, ale v tom se pobavit, proběhnout se a udělat si radost tím, že na sobě makám. Přidanou hodnotou je pohodový kolektiv a dobrá nálada.

  • Současné složení týmu: Bára Tesařová, Anna Schneiderová, Lucka Hlaváčková, Jiřina Bílá, Saša Havířová, Katka Cihlářová, Petra Kucíková, Anita Čučelová, Krisýna Hejkalová, Anička Petrášková, Adéla Tichoňová, Lucka Houšková, Markéta Polívková, Eliška Rothová, Petra Halasová. Kdo ještě váhá s oprášením svých herních zkušeností, tak se přijďte podívat a pobavit se s námi na náš trénink.