Ženy

  • Tým žen nastupuje od sezony 2019/2020 v celostátní soutěži Českého svazu házené - 1. lize žen. 

  • Tréninky pod vedením Petera Sabadky, Radka Dvořáka a Miroslava Straky probíhají v nové sportovní hale Milana Prokeše. 

PONDĚLÍ

18:00 - 20:00

ÚTERÝ - kondice

 

STŘEDA

18:00 - 20:00

ČTVRTEK

18:00 - 20:00

PÁTEK

18:00 - 20:00

 

  • Filozofie týmu nebyla zpočátku ve vítězství, ale v tom se pobavit, proběhnout se a udělat si radost tím, že na sobě makám. Přidanou hodnotou je pohodový kolektiv a dobrá nálada.  Díky intenzivnější spolupráce s házenkářským klubem DHK Baník Most vznikl společný projekt obou klubů, který by měl postupem času vyústit až v účinkování západočeského klubu v nejvyšší ženské soutěži – MOL lize. Letošní účast v soutěži 1. ligy žen je tedy dalším stupínkem ke splněné vysněných cílů. Více se dočtete zde.

     
 
Horní řada zleva: Radek Dvořák - asistent, Denisa Vysloužilová, Nikola Švihnosová, Miroslav Straka - odpovědný vedoucí, Barbora Tesařová, Anna Schneiderová, Peter Sabadka - trenér. Prostřední řada zleva: Lucie Kopecká, Petra Mochánová, Katka Dresslerová, Anastasija Burdina, Lucie Ptáčková, Kristýna Hejkalová. Dolní řada zleva: Martina Hrbková, Tereza Michalcová, Adéla Pilmajerová, Klára Tesařová, Kristýna Konigová, Žaklina Mirković.
 

Tým žen se utvářel postupně v nehrající sezoně 2017/2018 a připravoval se na zahájení aktivní herní sezony 2018/2019, kdy byl poprvé v historii kynžvartské házené přihlášen seniorský tým do 2. ligy žen - západ, soutěže řízené Českým svazem házené. V sezoně 2018/2019 odehrál soutěž 2. ligy žen západ s konečným umístěním na 6. příčce. Celkový osmnáctibodový zisk byl za osm vyhraných utkání a dvě remízi. Anička Schneiderová se stala 5. nejúspěšnější střelkyní této sezony, ale také druhou nejtrestanější.

 
Horní řada zleva: Daniela Radová, Vladimír Konig, Lucie Hlaváčková, Petra Kucíková, Kateřina Cihlářová, Anita Čučelová, Anna Schneiderová, Saša Havířová, Barbora Tesařová, Václav Rampa, Radek Dvořák. Dolní řada zleva: Anna Petrášková, Adéla Tichoňová, Kristýna Hejkalová, Jiřina Bílá.