TURNAJ GENERACÍ

Během téměř 50 let vychoval házenkářský oddíl TJ Sokol Lázně Kynžvart velkou řadu házenkářek. V rámci turnaje generací je necháme všechny prolnout vzájemně. A konečně nebudeme hrát na asfaltu, ale v nové sportovní hale! Zároveň bude probíhat v areálu TJ tradiční turnaj v kopané Káza cup! A večer naše "světy" spojíme společnou zábavou S ŽIVOU HUDBOU:-) Sdílejte a šiřte dál at se termín dostane do povědomí co největšího počtu kynžvartských házenkářek:-) Turnaj je určen zejména pro již neaktivní házenkářky!

Jmen se nám vloni sešlo do seznamů velká spousta, základy máme hodně pevné:-) A budeme rádi, pokud si co nejvíc z Vás přijede vyzkoušet naši vysněnou sportovní halu Milana Prokeše na vlastní kůži. 

Účastníkem turnaje může být jak jednotlivá hráčka nebo celý tým, jen bychom potřebovali získat informace kolik nás přibližně bude. Prosím o odkliknutí účasti na události facebookové stránky Házená Kynžvart s Sportovní hala Lázně Kynžvart nebo o informaci na email:danus.radova@post.cz. Ideálně se prosím pokuste kolem sebe vytvořit svůj tým. 

Přespání je možné ve stanech, šatnách nebo pomůžeme zajistit v místních penzionech.

Děti sebou at máme hodně fanoušků:-)