TURNAJ GENERACÍ

SRP.3.

Turnaj generací - házená

Podrobnosti
Během 45 let vychoval házenkářský oddíl TJ Sokol Lázně Kynžvart velkou řadu házenkářek. V rámci turnaje generací je necháme všechny prolnout vzájemně. A konečně nebudeme hrát na asfaltu, ale v nové sportovní hale! Zároveň bude probíhat v areálu TJ tradiční turnaj v kopané Káza cup! A večer naše "světy" spojíme společnou zábavou S ŽIVOU HUDBOU:-) Sdílejte a šiřte dál at se termín dostane do povědomí co největšího počtu kynžvartských házenkářek:-)

Turnaj generací se nám blíží. Jmen se nám sešlo do seznamů velká spousta, základy máme hodně pevné:-) A budeme rádi, pokud si co nejvíc z Vás přijede vyzkoušet naši vysněnou sportovní halu Milana Prokeše na vlastní kůži. 

Předpokládáme hrací čas utkání max. 2 x 10 min, začátek 10:00 hodin. Vše ve znamení pohody a srandy. Dresy zajistíme.
 

Účastníkem turnaje může být jak jednotlivá hráčka nebo celý tým, jen bychom potřebovali získat informace kolik nás přibližně bude. Prosím o info do ankety, která je umístěna na facebooku Házená Kynžvart nebo o informaci na email:danus.radova@post.cz. Ideálně se prosím pokuste kolem sebe vytvořit svůj tým. 
 

Občerstvení zajištěno, večerní hudba také. Přespání je možné ve stanech, šatnách nebo pomůžeme zajistit v místních penzionech.
Děti sebou at máme hodně fanoušků:-)