Alena Svátová, e-mail: ala.niky@seznam.cz, mobil: 702 421 653

SH Chodová Planá – Kyjovská 343, Chodová Planá – ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ LEPIDLA. PŘI VSTUPU DO PROSTOR SPORTOVNÍ HALY CHODOVÁ PLANÁ NUTNO PŘEZUTÍ NEBO POUŽITÍ NÁVLEKŮ.

Harmonogram svozu pro mladší žákyně:

PÁTEK – 11:00 hala LK – hala Chodovka – Kynžvart, Háje, Ústí, Most A, Most B

PÁTEK – 13:45 hala Chodovka – hala LK – Chebsko, Kynžvart, Háje, Ústí, Most A

PÁTEK – 17:45 hala Chodovka – hala LK – Most B

SOBOTA – 9:00 hala LK – hala Chodovka – Ústí, Háje, Kynžvart, Strakonice, Most A

SOBOTA – 14:00 jídelna lázně LK – hala Chodovka – Most B, Písek

SOBOTA 18:30 hala Chodovka – hala LK – Háje, Černí andělé, Ústí

SOBOTA – 20:00 hala Chodovka – hala LK – Veselí, Písek, Most, Strakonice, Kynžvart

e) větší počet vstřelených branek ze všech utkání,
3.     v krajním případě při rovnosti všech uvedených případů následuje rozstřel formou tří sedmimetrových hodů

Ocenění:

• družstva na prvních třech místech ve všech kategoriích obdrží věcné ceny, pohár a medaile, družstvo na čtvrtém místě památný talíř, ostatní obdrží diplom
  • v každé kategorii bude vyhodnocena nejlepší střelkyně a nejtrestanější hráčka dle statistiky a anketou nejlepší hráčka, brankářka
  • anketní lístek ke stažení zde.

Ostatní pokyny:

V případě žádosti o konfrontaci bude poskytnut týmem přístup do IS ČSH nebo budou předloženy originály kartiček zdravotní pojišťovny.

V případě podání protestu je nutné nejprve složit kauci 1.000 Kč a následně bude daný incident prověřen turnajovou komisí STK. Kauce je nevratná, pokud nebude protest uznán jako oprávněný.

Herní program je velmi nabitý, proto žádáme trenéry a zodpovědné vedoucí družstev, aby se s dostatečným předstihem před vlastním zápasem dostavovali včas na hřiště. V případě nedostavení se k utkání je čekací doba pouze 3 minuty!!!!

Stravování probíhá v jídelně Léčebných lázní L.Kynžvart, jídelně ZŠ Chodová Planá a částečně v restauraci Penzionu nad halou. Důrazně žádáme o co nejpřesnější dodržování harmonogramu stravování – ke stažení zde. Jídelní lístek ke stažení zde.

Parkování výhradně v prostor areálu u sportovní haly.

Šatny v prostorách sportovní haly jsou určené pro odložení bund a bot před a během utkání – nezamykají se. Prosím o průběžné vyklízení, aby je mohli využít všechny týmy. V těchto šatnách platí zákaz sprchování. Šatny ve vedlejší budově (průchod venkem) jsou určeny k odkládání Vašich ostatních věcí a k odpočinku mezi zápasy a zároveň k osprchování.

Možnost využití bazénu v Léčebných lázních v pátek 3.2.2023 15.00 – 19.00 hod. a v sobotu 4.2.2023  16.00 – 18.00 hod. po předešlé rezervaci v kanceláři vedení turnaje.