Sportovně zaměřený příměstský tábor

TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s. pořádá pro děti ve věku 6-10 let sportovně zaměřený příměstský tábor. Tábor je realizován z Operačního programu Zaměstnanost, jenž je spolufinancován Evropským sociálním fondem.
Fotogalerie:

červencový běh k prohlednutí zde
srpnový běh k prohlédnutí zde

Program:
  • míčové hry
  • atletická a gymnastická průprava
  • závody
  • společenské hry
  • turistika
  • projížďka na koních
  • prohlídka hasičské techniky
  • nemůže chybět ani chlouba našeho města – Zámek Kynžvart
Termíny:

26. 7. – 30. 7. 2021 – OBSAZENO
23. 8. – 27. 8. 2021 – ČÁSTEČNĚ OBSAZENO

Čas:

8:00 – 16:00 hodin

Místo konání:

areál TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s.

Doprava:

Svoz dětí do Lázní Kynžvart zdarma

Strava:

5x oběd, 10x svačina, pitný režim

Kontakt:

Daniela Radová
tel. 777 102 332
email: danus.radova@post.cz

Formuláře:

Přihláška – k odevzdání nejpozději do 31.5.2021
Smlouva a potvrzení zaměstnání – u potvrzení zaměstnání vyberte jednu z variant, v případě mateřské dovolené nebo invalidním důchodu předem volejte – k odevzdání při zahájení
Monitorovací list – vyplnit pouze část 1, k odevzdání při zahájení
Potvrzení bezinfekčnost – k odevzdání při zahájení

Cena (náklady na stravu):

900 Kč
úhrada na číslo účtu 234418426/0600 – nejpozději do 30. 6. 2021
V případě neúčasti bude 100% výše poplatku vrácena.

Informace z Ministerstva zdravotnictví vztahující se ke koronavirové pandemii ze dne 3.6.2021 – Příměstské tábory nejsou legislativou orgánu ochrany veřejného zdraví upraveny, nejedná se o akce pobytové, ale o akce s denní docházkou. Tyto akce se musí řídit aktuálně platným usnesením vlády a mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví v dotčených oblastech činnosti.

Průběh tábora

DatumNáplň
Pondělí 26. 7.Začínáme! Třicetčtyři dětí nastoupilo k letošnímu prvnímu turnusu Příměstského tábora Házená Kynžvart 2021! A začali jsme hned pěkně zostra. Během dopoledne jsme vystřídali sportovní halu i příjemnou procházku, následoval vydatný oběd, kde jsme zjistili, že všechny naše děti jedí s chutí a radostí. Odpolední část patřila opět sportu, hrám a hlavně zábavě. Rodiče své děti při příjezdu možná ani nepoznají... 🙂 Areál utichnul. Těšíme se na zítra! Hurá vstříc novým dobrodružstvím!
Úterý 27. 7.Den druhý den za námi. Program byl nabitý. Zahájili jsme ranní rozcvičkou ve sportovní hale, děti se zabavili překážkovou dráhou a ukázali svou obratnost a šikovnost. Těm co se rádi hýbou, udělala obrovskou radost zumba, hlavně menší děti byli nadšené. Oběd opět mizel z talířů a po poledním klidu přišli na řadu koně. Většina překonala obavy a využila možnost podívat se na svět z koňského hřbetu. Zamávali jsme odjíždějícímu autobusu a zítra zase opět na značkách s úsměvem a radostí.:-)
Středa 28. 7.Středa byla tradičně ve znamení nejoblíbenější aktivity v podání hasičů SDH Lázně Kynžvart. I když počasí nebylo ideální, děti opět dokázali, že v ničem nevidí problém a radost si nenechají zkazit. Samozřejmě i dnes ale zbyl čas na procházku v přírodě, zábavu na megatrampolíně a nějaký ten sport v hale. Skvělý oběd už je tradicí a odjezd spokojených dětí také. Tak zase zítra!:-)
Čtvrtek 29. 7.Jdeme pomalu ale jistě do finále. Dnes se z našich sportovců stali králové, princové a princezny, kteří sídlí na Zámku Kynžvart. Prohlídka opět víc než úžasná, stejně jako zmrzlina z místní kavárny. Překvapením čtvrtečního dopoledne byl svatební obřad Lucinky a Vašíka, který všichni přítomní velmi dojemně prožívali. 🙂 Ani dnešní den se neobešel bez doplnění energie v podobě vydatného oběda. Následné odpoledne již patřilo sportu a zábavě. A zítra naposledy...
Pátek 30. 7.Závěrečný den byl plný slunce a možná i trochu smutku. Dnes naposledy a nebo možná zase v září? Naše dveře pro nové sportovce jsou stále otevřené a dokonce si Vás k nám i dovezeme. Dnešní dopoledne jsme strávili opět královsky na kočáře taženém koňmi v prostředí zámeckého parku. Odpoledne už patřilo závěrečným sportovním minutkám a na závěr přišlo loučení a odměny.:-) Krásný zbytek prázdnin Vám přeje realizační tým našeho tábora.:-)