A-TÝM, Aktuality

Držíme domácí neporazitelnost! V 6. kole MOL ligy jsme deklasovali DHK Zora Olomouc

Soupeřky z Olomouce jsme jasně porazili, průběh prvního poločasu tomu však vůbec nenasvědčoval. Úvod utkání se nesl v lehce nervózním duchu a měli jsme možnost vidět časté ztráty a nepřesnosti na obou stranách. Poločas tak skončil nerozhodně 15:15.
Do druhého poločasu jsme však vlétli jako uragán a navyšovali jsme vedení. Soupeřkám jsme nakonec odskočili na rozdíl devíti gólů, na což již soupeř nenašel odpověď a utkání jsem dotáhli do vítězného konce. Lví podíl na tom má jistě naše jistota v brance – Adéla Srpová, která se opět předvedla ve skvělém světle a potvrdila svoji výbornou formu.
Velkou pochvalu si však zaslouží celý tým, který srdnatě bojoval o každý míč a každý centimetr hřiště. Tohle rozhodně nebylo jednoduché utkání a jsme rádi, že i s vaší ohromnou pomocí, jsme jej dokázali zvládnout. Děkujeme všem fanouškům, kteří opět vytvořili skvělou atmosféru.
Jak viděl utkání náš soupeř, si můžete přečíst na webu DHK Zora Olomouc.