A-TÝM, Aktuality

Zpět na vítězné vlně

Tohle je Kynžvart, jak jej známe! V západočeském derby drtivě vyhráváme o 15 gólu a přerušujeme sérii několika porážek v MOL Lize.

Téměř od začátku zápasu jsme vedli a do poločasu jsme šli za příznivého skóre 17:12. Během druhého poločasu jsme vedení postupně navyšovali a soupeř na naši hru nedokázal najít odpověď. Zadní vrátka dnes na několik západů zamkla skvěle chytající Adéla Srpová, kterou v průběhu 2. poločasu vystřídala Sabrina Novotná. Ta jí též zdatně sekundovala a neméně povedeným výkonem nepřipustila žádnou dramatizaci závěru zápasu. Stejně suverénní výkon předvedly před soupeřovou bránou jejich spoluhráčky z pole. Především jedenácti gólová Annamaria Patrnčiaková byla dnes k nezastavení a provětrávala obranu soupeře svými rychlými průniky téměř celý zápas. Shodně po 5 gólech si připsaly i Kristýna Königová, Veronika Dvořáková a Katka Dresslerová. Stručně řečeno, skvělý ofenzivní výkon jen podtrhla výborná obrana a jistota v brance. Dnes to byl opravdový házenkářský koncert.

Děkujeme všem divákům za vytvoření bouřlivé atmosféry, která nás hnala celý zápas kupředu za vítězstvím.