A-TÝM, Aktuality

Druhé semifinále vítězně, přesto do finále postupuje DHC Plzeň

Toto vítězství má pro nás hodně hořkou příchuť. V domácí odvetě semifinále národního play-off sice porážíme DHC Plzeň 24:21, bohužel „pouze“ tříbrankový rozdíl je pro nás málo a zůstáváme těšně před branami finále play-off.
Utkání se hned od začátku neslo ve vysokém tempu a brzo se nám podařilo smazat brankovou ztrátu z prvního zápasu. Soupeř ke konci poločasu ztrátu srovnal a do přestávky jsme šli za nerozhodného stavu 13:13. Od začátku druhého poločasu to byla obrovská bitva a přetahovaná o každý míč a gól. Ve vedení se oba týmy několikrát vystřídaly a ve velice nervózní a těsné koncovce se hostům podařilo uhájit tříbrankový rozdíl, díky kterému postupují do finále hosté z Plzně, kde narazí na Most. Střelecky nejaktivnější byla s jedenácti přesnými zásahy Annamaria Patrnčiaková.
My se porveme příští týden v první zápase v Olomouci o celkové třetí místo MOL Ligy.
Opět moc děkujeme fanouškům, kteří vytvořili elektrizující atmosféru a mnohdy v hale nebylo slyšet vlastního slova. Ještě jednou děkujeme.