A-TÝM, Aktuality

Zlínu jsme nadělili 41!

Vezeme se na vítězné vlně a připisujeme si první 40-ti gólový zápis. Pomalejším rozjezdem jsme umožnili soupeři jít rychle do vedení 1:4, poté však započala naše stíhací jízda. Soupeře jsme postupně dotáhli a o do poločasové přestávky jsme šli ve vedení 17:16. Nástup do druhého poločasu nám vyšel, přeřadili jsme na vyšší rychlostní stupeň, vedení postupně navyšovali a již jsme nepřipustili žádnou dramatizaci. Celý tým předvedl zlepšenou hru jak v obranné, tak útočné fázi a dotáhl utkání do vítězného konce a bereme dva body za vítězství.
Střelecký apetit potvrdila Annamaria Patrnčiaková spolu s Marijou Božović, které nastřílely shodně po 9 brankách a zdatně jim sekundovala se 6 góly Barbora Tesařová. Ve druhém poločase nás v několika situacích podržela brankářka Sabrina Novotná, která likvidací soupeřových útoků a následnými velmi přesnými přihrávkami do rychlých gólových protiútoků dodávala našemu týmu jistotu a klid. Velkou pochvalu si rovněž zaslouží naše nová posila Veronika Vávrová, která také předvedla velice slušný výkon.
Děkujeme všem fanouškům za hlasitou podporu od začátku až do konce.