A-TÝM, Aktuality

Ve čtvrtfinále poháru porážíme Zlín 33:28 a zahrajeme si semifinále

Dramatický průběh od první minuty sliboval pořádnou bitvu. Na začátku prvního poločasu šel do vedení soupeř, my však jeho náskok smazali a následně naše vedení navyšovali. Přesná koncovka, tvrdá obrana a skvělé zákroky Adély Srpové nám zajistily pohodlný náskok. Do šaten jsme šli za přívětivého stavu 21:14. Druhý poločas byl o poznání těžší a našimi chybami a nepřesnostmi jsme umožnili soupeři umazat náš pohodlný nástup, dramatizaci jsme však nepřipustili i díky výborným zákrokům Sabriny Novotné, která ve druhém poločase nahradila v bráně Adélu Srpovou. Utkání jsme zvládli, slavíme výhru a zasloužený postup!
Skvěle dnes zachytaly obě brankářky, střelecky nejaktivnější dnes byla Kristýna Königová, které vsítila 10 branek, shodně po 5 gólech si připsala i Veronika Dvořáková a Marija Božović.
Děkujeme moc všem fanouškům, kteří dnes dorazili a pomohli nám postoupit do semifinále, které se odehraje 17. 12. 2022. O podrobnostech vás budeme včas informovat.