A-TÝM, Aktuality

Lepší premiérové představení v evropských pohárech jsme si ani přát nemohli

Domácí Ankaru porážíme 29:35 a do odvety si vezeme cenný šestigólový náskok. Soupeř šel na začátku prvního poločasu do vedení, které však rychle smazala Königová. Na naší křídelnici přesnou trefou navázala Patrnčiaková, bohužel soupeř rychle odpověděl a srovnal. Následně přišla proměněná sedmička Dvořákové a další dva slepené góly Patrnčiakové nás poslaly do náskoku a dodaly klidu a psychické pohody. Od té doby jsme kontrolovali vývoj utkání a již si vedení nenechali vzít. První poločas končil za stavu 11:15. Ve druhém poločase jsme pokračovali v disciplinovaném a bojovném výkonu, který nám nakonec přinesl důležitou výhru v historicky první účasti našeho klubu v evropských pohárech a EHF European CUPu.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nám drželi palce na dálku, za jejich podporu a pozitivní zprávy. Velice si toho vážíme, moc to pro nás znamená.

Odveta je na programu příští týden v sobotu 10. 12. 2022 od 16:00. Přijďte nám pomoci uhájit náskok a postoupit do dalšího kola EHF European CUPu.