A-TÝM, Aktuality

První utkání osmifinále EHF Cup ve prospěch španělského soupeře

Úvodní střetnutí osmifinále EHF European Cup vyhrává náš soupeř ze Španělska, do odvety si však odvážíme nadějný výsledek.
Začátek utkání vypadal velice slibně a rychle jsme šli do luxusního náskoku za stavu 7:1. Sabrina Novotná v bráně opět předváděla skvělé zákroky a soupeř se dlouho nedokázal prosadit. Poté přišla „hluchá“ pasáž i na naší straně, čehož Španělky dokázali využít a náskok nakonec téměř eliminovat. První poločas končil za příznivého stavu 12:10. Začátek druhého poločasu zvládl lépe Gijón, kterému se podařilo vyrovnat a nakonec se ujal i vedení a našemu týmu postupně odskakoval. V závěrečném tlaku se našim hráčkám podařilo výsledek „kosmeticky“ upravit na dvoubrankový rozdíl, který nám dává slušné šance do sobotní odvety ve Španělsku.
Děkujeme všem fanouškům, kteří dnes dorazili a vytvořili opět skvělou kulisu.