A-TÝM, Aktuality

Velké drama nakonec končí lépe pro hostující Slavii

Velké drama nakonec končí lépe pro hostující Slavii a do Prahy si odváží dva body.
Dnes jsme měli možnost sledovat velmi vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a divoký první poločas končil za stavu 13:14. Začátek druhého poločasu zvládl lépe soupeř, kterému se podařilo nám odskočit na rozdíl několika branek. Děvčata však stále cítila, že zápas mohou otočit a vedení hostů se jim podařilo téměř smazat. Slavia však dokázala závěr zápasu zvládnout a výhru si již pohlídala.
Nejvíce střelecky aktivní dnes v našich barvách byla Veronika Dvořáková, která vsítila 8 branek, 7 gólu vstřelila Marija Božović a 4x se dnes prosadila i Veronika Vávrová.
Děkujeme všem fanouškům, kteří dnes dorazili a opět vytvořili parádní atmosféru.