A-TÝM, Aktuality

Základní část MOL ligy končíme jednoznačnou výhrou

Dva body jsou doma! Jedenáctibrankový koncert Annamarie Patrnčiakové ve spolupráci s šesti brankami Maria Božovič zajistil téměř polovinu našich vstřelených branek. Dnes jsme táhli za delší konec provazu od začátku až do konce! Gratulace a velké poděkování všem, kteří nás dnes přišli podpořit.

Přečtěte si bezprostřední hodnocení trenérů obou týmů.

Trenér domácího týmu: „Chtěli jsme navázat na zlepšený výkon v Olomouci. Jdeme nahoru, hra se nám zlepšuje. Chtěli jsme to dnes odprezentovat. Celý zápas byl v naší režii. Soupeř hrál s velkým rizikem 7 na 6, ale dělal technické chyby, které jsme trestali góly do prázdné branky. V zápase dostaly prostor všechny naše hráčky, děvčata si ho užily a věřím, že i diváci. Vstřelených 36 gólů a 23 obdržených jednoznačně ukázal herní výkon obou týmů. Jen škoda, že nám přichází zlepšená sportovní forma až v této fázi soutěže.“

Trenér hostujícího týmu: „V první řadě bych chtěl pogratulovat domácím k vysokému a zaslouženému vítězství. My jsme se tady bohužel neprezentovali výkonem, jaký jsem předpokládal, a na který jsme se připravovali, naše hra a její taktika se nám rozpadla jako domeček z karet. Domácí hlavně v 1. půli získali rozhodující náskok, kdy těžili hlavně z našich chyb. Domácí brankářka přiváděla naše hráčky až k „šílenství“. Přikročili jsme pak k riskantní hře 7 na 6, ale nedařilo se nám dodržovat taktické pokyny a dostali jsme asi 6 branek do prázdné brány. Hlavní rozdíl vidím v kvalitě spojek. Na tomto postu máme mladé hráčky bez zkušeností na rozdíl od našeho soupeře. Na závěr snad jen, že jsme s výkonem všech našich hráček nespokojen. Toto nebyl výkon, který by měl odpovídat extraligovému celku.“

Sdílet