A-TÝM, Aktuality

Postupujeme do semifinále Českého poháru

V naší brance ve čtvrtfinále Českého poháru hraného v úterý 31.10.23 od 19:00 hodin čarovala od začátku až do konce Adéla Srpová. Ta zahájila utkání hned v 1. minutě chycenou sedmičkou Ivety Korešové. Střelecky nás s 11-ti góly táhla Annamaria Patrnčiaková, která excelovala zejména v 2. poločase. Písek jsme pustili do vedení 4x za zápas, většinu času nás musel soupeř dotahovat. Na poločasových 15:18 upravovala Iveta Korešová přímou střelou z 9-ti metrového hodu po závěrečném hvizdu, kdy trefila přesně šibenici naší branky. Konečné vítězství 32:34 pečetila v čase 59:59 Šárka Kapusniaková.
Premiéru v A-týmu si dnes odbyla Andrea Buchtová, a i když se do branky nedostala, každá podobná zkušenost je pro naše mladé hráčky skvělá.
Z Písku se vozí body opravdu těžko, o to cennější dnešní postup v Českém poháru je.