A-TÝM, Aktuality

O velkou parádu se postaral náš tým na Slovensku

V prvním poločase středeční předehrávky s Dunajskou Stredou jsme tahali za kratší konec, do vedení jsme se dostali jen jednou a do kabin na poločasovou přestávku jsme odcházeli se záporným skore 17:12.
V šatně namíchal náš realizačním tým hráčkám ten nejlepší povzbuzující koktej a hned od začátku druhé půle jsme chytli druhý dech. Definitní obrat nastal ve 40. minutě, kdy vstřelila naši 20. branku Tereza Michalcová a od té doby jsme byli na koni.
Postupným navyšováním skóre jsme utkání dotáhli do vítězného konce a naše šňůra výher je zase o něco delší.
Absolutorium v dnešním utkání určitě opět složila Sabrina Novotná doprovázená naší nejlepší střelkyní Sofií Bezrukovou. Ale byl to především poctivý kolektivní výkon a disciplinovanost, která nám dnes přinesla dva velmi důležité body do tabulky!