A-TÝM, Aktuality

Body zůstávají v Mostě

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, dařilo se nám i v koncovce, což se projevilo také na vedení 5:3. Pak ale začal hrát náš dnešní soupeř velmi dobře v obraně, což nám dělalo problémy a začali jsme dělat chyby v rozehrávce. Naopak Mostu se následně dařilo střelecky, to se odrazilo také na skóre a poločas vyhráli Černí andělé 19:11.
2️⃣ Do druhého dějství jsme opět vstoupili dobře, když jsme se domácím dokázali přiblížit na 25:22. Ale ve 12. minutě 2.poločasu se opět přestalo dařit v koncovce a nedokázali jsme ani využít skvělých zákroků Adély Srpové v brance.
Děkujeme všem za podporu ‼️ Teď se musíme jen rychle vzpamatovat, během repre pauzy na vše zapomenout a už brzy bude šance na velký reparát