11. 5. 202416:00

Přepište s námi historii! Podpořte tým Házená Kynžvart v prvním finálovém domácím utkání nadstavbové části MOL ligy play-off. Soupeřem bude DHK Baník Most! Nenechte si ujít úžasnou atmosféru a skvělý sportovní zážitek. Čeká Vás nová předzápasová choreografie. Nebude chybět ani zajímavá nabídka Fanshopu a skvělé občerstvení.
Doporučujeme koupit vstupenky v předprodeji za zvýhodněné vstupné od pondělí 6.5.24 16:30 do pátku 10.5.24 23:59 na Ticketstream – https://www.ticketstream.cz/sport. Následně na místě. Možnost platby platební kartou. Pozor do prodeje jde pouze omezené množství vstupenek – tribuna A je vyhrazena pro děti ze základních škol v Mariánských Lázních a děti z dětského domova. Sektor D je vyhrazen pro soupeře – prosíme mostecké fanoušky, aby svůj zájem o lístky hlásili ve svém fanklubu. Permanentky zůstávají v platnosti.
Pokud máte zájem využít dopravu do Chebu a zpět naším týmovým busem, dejte nám vědět do komentáře nebo na fanklub@hazena-kynzvart.cz. Odjezd od OC Dráčik mariánské Lázně v 14:30 a od sportovní haly Milana Prokeše v L.Kynžvart v 14:45. Cena 50 Kč.
Občerstvení zajištěno a těší se na Vás Master Bartender Tereza Paurová a její luxusní plznička.
Přijďte včas, nástup hráček již v 15:45 hodin.
Společně na vrchol!

1️⃣/2️⃣ První utkání finále národního play-off MOL ligy prohráváme rozdílem pěti branek 20:25 po poločasovém výsledku 9:13.
Naplněná chebská D-Produkt Aréna viděla krásné rychlé utkání, kterému nechybělo napětí, síla ani házenkářské umění.
Naší nejlepší střelkyní byla dnes Veronika Vávrová s 8 úspěšnými trefami. V brance zářila Sabrina Novotná, která soupeři zlikvidovala všechny čtyři sedmimetrové hody.
Jsme teprve v poločase! Příští sobotu nás čeká odveta v Mostě! A věříme, že budete s námi u toho! Vstupenky a místo v autobuse prosím rezervujte na fanklub@hazena-kynzvart.cz.