23. 9. 202318:00

Bude to boj! Po prvním domácím utkání s loňským vítězem základní části MOL ligy HC DAC Dunajská Streda přijede tentokrát loňský vítěz české nadstavbové části DHC Slavia Praha! Tady nemůžete chybět! Do chebské haly Vás odveze náš týmový bus. Pak už se na ně společně vrhneme a věříme ve vítězství!

Dnes si bohužel body do tabulky nepřipisujeme.
Začátek utkání vyzněl jasně v náš prospěch a celá první třetina zápasového času byla v naší režii. Bohužel ve 20. minutě nastala hluchá část utkání, a tím jsme dovolili soupeři srovnat skóre na 12:12. Navíc jsme v závěru první půle nechali Slavii vstřelit tři rychlé branky a na poločasový oddech jsme odcházeli s negativním rozdílem 15:17.
Poločasová pauza našim hráčkám velmi prospěla. Hned v úvodu nás zvedli naše tři rychlé góly, ale pak už otěže utkání přebraly Pražanky a postupně navyšovaly na konečných 28:31.
Naši nejlepší střelkyní byla Bezruková Sofiia s 10 přesnými trefami následovaná Patrnčiakovou Annoumarií, která dala 5 branek.
Děkujeme divákům za hlasitou podporu a budeme se na Vás těšit za týden na domácím double pohárovém utkání EHF European Cup!