Co studuješ případně už máš nějaké civilní povolání?

Momentálně se hlásím na pedagogickou fakultu do Plzně se zaměřením na český jazyk a občanskou výchovu. Pokud nevyjde tato varianta, tak se budu hlásit na vyšší odbornou školu do Chebu se zaměřením sociální pracovnice.

Jaké byly tvé házenkářské začátky?

Házenou hraji takřka od mala, ale naplno jsem se jí začala věnovat až tak okolo 8-9 roku. Začala jsem ji hrát důvodu, protože v Lázních Kynžvart nebylo moc jiných sportovních možností pro holky. Mým prvním klubem byl ještě tehdejší TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart. Dnes známý jako Házená Kynžvart. Následně jsem v mládežnických kategoriích hrála za Cheb, později CHeLK (spojení oddílů Cheb a Lázně Kynžvart). Při nástupu na střední školu jsem začala hrát za TJ Sokol Kobylisy, kde jsem působila dvě sezóny. Poté jsem hrála za DHK Baník Most. Zde jsem působila také dvě sezóny, a z toho jsem jeden rok hrála za A-tým v MOL lize. A v roce 2019 jsem se vrátila do rodného klubu Házená Kynžvart.

Jaká byla tvoje cesta do Házené Kynžvart?

V nově jmenovaném klubu Házená Kynžvart hraji již 3. sezónu, ale pokud započítám celou svou historii v tomto klubu, tak zde působím už 11 let.

Vzpomeň si na své největší házenkářské úspěchy!

Mezi mé největší úspěchy rozhodně patří titul České republik 2018/2019 s A-týmem DHK Baník Most. Téhož roku jsme se také umístili na 2.místě MOL ligy. Také jsem byla dvojnásobným mistrem ČR i česko-slovenské části ve starším dorostu s DHK Baník Most. Od roku 2017 do roku 2019 jsem působila v juniorské reprezentaci ČR, se kterou jsem získala 2.místo na turnaji v Rusku a pak 2. místo na evropském B-šampionátu v Litvě. za úspěch považuji také vítězství juniorského týmu na přípravném turnaji v Chebu.

Jaká část tréninku/sezony je pro tebe nejoblíbenější a naopak?

Mou oblíbenou částí sezóny, jak asi pro všechny, budou na 100% zápasy. Mezi méně oblíbenou část sezóny patří začátky letní přípravy. Po pauze je to vždycky velký šok, ale pokud chceme úspěchy, tak to k tomu hold patří.

Co děláš ráda ve volném čase?

Ve volném čase se ráda poflakuji v posteli při filmu nebo seriálu. Také ráda jezdím na výlety s přítelem a kamarády.

Kde se vidíš za 10 let?

Za deset let bych už nejraději měla rodinu. A samozřejmě už nějaký ten titul s našim týmem, to by bylo krásné.

Co bys chtěla vzkázat fanouškům?

Ať si rozhodně na následující rok o víkendech nic neplánují, protože plán je jasný sobota 16:00 být vždy v hale, protože to bude neskutečná podívaná a 8. hráč v poli se nám vždycky bude hodit.

Prozraď na sebe nějakou zajímavost!

Jediné, co před zápasem potřebuji, je se co nejvíce nabudit nějakými pořádnými písničkami.