Co studuješ případně už máš nějaké civilní povolání?

Pracuji jako asistentka a účetní.

Jaké byly tvé házenkářské začátky?

S házenou jsem začínala v roce 2008 v mém rodném městě Plzni. V klubu HC Plzeň jsem absolvovala všechny žákovské a dorostenecké kategorie až po ženy pod vedením manželů Škvařilových. Věnovali mi neskutečné množství času a předali mnoho zkušeností. Moc si toho vážím a za vše jim velmi děkuji. Z klubu HC Plzeň jsem se na krátký čas podívala za hranice do německého TS Herzogenaurach, které hrálo 3. bundesligu.

Jaká byla tvoje cesta do Házené Kynžvart?

Z Německa moje kroky vedly právě do Házená Kynžvart, jehož barvy hájím od začátku roku 2020.

Vzpomeň si na své největší házenkářské úspěchy!

Mezi mé největší házenkářské úspěchy patří rozhodně ocenění za nejlepší brankářku turnaje v roce 2010. Ano, skutečně brankářku! Od mala do svých 20 let jsem působila jako brankářka a další velký úspěch pro mě byl nástup a odchytané minuty v interlize žen za HC Plzeň v roce 2016. To byl pro mě velký zážitek. Co se týče mého současného „pivotského“ postu jsem bohužel zatím moc úspěchů nestihla.

Jaká část tréninku/sezony je pro tebe nejoblíbenější a naopak?

Nejoblíbenější část sezony nemám. Celá tak jak je od začátku do konce mi neuvěřitelně baví. Každý úsek házenkářského roku má svoje výhody i nevýhody, vše si ale užívám na 100% úplně stejně. Jestli ale něco opravdu ráda nemám, tak je to čekání na první ligový zápas! Jsem hrozně nedočkavý člověk.

Co děláš ráda ve volném čase?

Ve volném čase ráda trávím chvíle se svojí rodinou, přítelem a kamarády. S mým nejvěrnějším psím parťákem Lilly se snažím co nejvíce jezdit na různé výlety, výšlapy a potulování se po přírodě. Naše srdeční záležitost je určitě Šumava. V nejideálnějším případě se všechny výše zmiňované věci spojí do jednoho, a to jsem potom šťastná jako blecha.

Kde se vidíš za 10 let?

Vůbec netuším. Když budu já a moji nejbližší šťastní, bude mi to upřímně úplně jedno. Jediné co vím, je to, že chci mít určitě spoustu psů.

Co bys chtěla vzkázat fanouškům?

Máte se na co těšit! Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom za vaší podpory podávali ty nejlepší výkony a všichni společně stoupali na vrchol.

Prozraď na sebe nějakou zajímavost!

Nevím, jestli se to dá brát jako rituál pro „štěstí“ před zápasem, ale rozhodně i v průběhu předzápasové rozcvičky několikrát navštívím toaletu. Po cestě z Plzně na domácí zápas do Kynžvartu si MUSÍM koupit Coca-colu na benzíně Pozorka u Kladrub a v autě mi musí hrát Tři Sestry, Divokej Bill a Harlej.