Co studuješ případně máš nějaké civilní povolání?

Kvůli absenci a hraní v zahraničí jsem se přihlásil na soukromou univerzitu v Podgorici (Černá Hora), která mi poskytuje výhody, které v této situaci potřebuji. Studuji dálkově podnikání, management a obchod.

Jaké byly tvé házenkářské začátky?

Házenkářské začátky pro mě byly již v 7 letech v házenkářském klubu Buducnost (Černá Hora). Můj bratr a sestra trénovali fotbal a já jsem chtěla dělat nějaký sport. Právě v ten správný den přišel do školy trenér házené a rozdával letáky k zápisu do házenkářské přípravky. Moc se mi to líbilo a přihlásil jsem se a teď jsem tam, kde jsem.

Jaká byla tvoje cesta do Házené Kynžvart?

V 18 letech jsem odešla z házenkářského klubu Buducnost (Černá Hora). Ve spolupráci s manažerem jsem podepsala dvouletou smlouvu s francouzským klubem Saint Amand les Eaux. Následně jsem dostal jsem kontakt na svou tehdejší známou z klubu Buducnost a nyní moji spoluhráčku a kamarádku Tamaru Jovicevič, která mi vyprávěla o svém působení v Házená Kynžvart a spojila mě s jejím manažerem a Vaším klubem. Později přišla nabídka, která se mi líbila a přijal jsem ji.

Vzpomeň si na své největší házenkářské úspěchy!

Pro mě osobně je největším házenkářským úspěchem, že jsem reprezentovala svou zemi ve všech mládežnických kategoriích. Zúčastnila jsem se dvou Mistrovství Středomoří, dvou Mistrovství Evropy a jednoho Mistrovství světa. Stejně jako jsem byla součástí jednoho z největších evropských klubů jaký Buducnost je.

Jaká část tréninku/sezony je pro tebe nejoblíbenější a naopak?

Určitě nejméně oblíbený je začátek sezóny v přípravné fázi a nejoblíbenější je konec sezóny, kdy se hrají důležité zápasy jako například play-off.

Co děláš ráda ve volném čase?

Svůj volný čas ráda trávím se svou rodinou, přáteli, ale jelikož jsem od nich většinu roku odloučená, jsou to procházky nebo sledování seriálů.

Kde se vidíš za 10 let?

Za 10 let se vidím v práci, kterou budu mít ráda stejně tak jako nyní svůj sport. Věřím, že budu obklopena svými nejdražšími lidmi a budu šťastná a především zdravá.

Co bys chtěla vzkázat fanouškům?

Chtěla bych fanouškům vzkázat, že jsou skvělí a že jejich podpora je pro nás důležitá, jste 8. hráč na hřišti. Doufám, že naplníme naše i jejich očekávání a nezklameme je.

Prozraď na sebe nějakou zajímavost!

Mám dobrodružného ducha, ráda objevuji a trávím čas v přírodě.