A-TÝM, Aktuality

VIP zóna, TV přenosy i výjezdy fanoušků na venkovní zápasy

Účast v nejvyšší soutěži, česko – slovenské MOL lize, přináší řadu změn.

Elitní česko- -slovenská soutěž žádá novinky v pořádání zápasů. O těch jsme hovořili s předsedou Házené Kynžvart Vladimírem Königem.

Hala Milana Prokeše ještě voní novotou, její kapacita je aktuálně 200 diváků. To však nemusí být konečné číslo. „S účastí v MOL lize se chystá spousta změn, mj. bychom rádi rozšířili diváckou kapacitu o VIP zónu,“ prozrazuje König.

Domácí zápasy kynžvartských házenkářek by se měly hrát standardně v sobotu od 16 hodin. „Pro celý herní i organizační tým půjde o celodenní aktivitu. V rámci organizace budou na začátku probíhat přípravy pro kvalitní kamerové přenosy, kdy v hale vznikne provizorní střižna a komentátorské stanoviště. Přenosy budou vysílány živě prostřednictvím TVcom a ideálně také prostřednictvím našich webových stránek,“ pokračuje předseda Házené Kynžvart.

Mimochodem webové stránky v současné době procházejí velkou rekonstrukcí a v novém hávu je budeme moct vidět už v průběhu července. „Se samotným utkáním je pak spojená technická porada před zápasem, tisková konference po utkání, živý komentář samotného průběhu utkání, profesionální pořadatelská služba,“ vypočítává Vladimír König další novinky oproti první lize.

Své „dostanou“ i hlavní partneři klubu. „Naší milou povinností je pak postarat se o naše partnery a sponzory a vytvořit jim příjemný zážitek v průběhu sobotního odpoledne. Pozvánky samozřejmě pravidelně půjdou zástupcům Karlovarského kraje a městu Lázně Kynžvart a dalším sponzorům, díky kterým můžeme vstoupit do nejvyšší ženské házenkářské soutěže,“ upřesňuje předseda Házené Kynžvart.

Při pohledu na mapu se naskýtá otázka přepravy k zápasům. „Samostatnou kapitolou je samozřejmě cestování k utkáním na půdu našich soupeřů. Tým bude jako doposud využívat moderní autobus, do vzdálenějších lokalit bude nutné vyrážet den předem a v místě přespat. Očekáváme to samé od našich soupeřů a jsme připraveni jim zajistit odpovídající komfort,“ odpovídá Vladimír König.

Ten má na závěr schovánu jednu příjemnou zprávu pro fanoušky. „Připravujeme pro ně několik variant permanentek, například i s možností vycestování spolu s týmem na venkovní utkání. Povinnou součástí je informační bulletin, kde se fanoušek dozví zajímavosti z týmu, rozhovory, statistiky a tak dále,“ hlásí.

Zdroj: https://chebsky.denik.cz/

 

Sdílet