A-TÝM, Aktuality

Slavíme postup mezi čtyři nejlepší týmu Českého poháru

Postup se však nerodil lehko. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a prakticky hned z první akce jsme šli do vedení, jenže hosté z Prahy nám nedarovali nic zadarmo a dlouho dobu s námi hráli vyrovnanou partii. Hlavně díky tvrdé obraně a skvělému výkonu brankářky Srpové jsme šli do 2. poločasu za příznivého stavu 16:13.
V druhé poločase jsme přepnuli na vyšší obrátky a soupeř pomalu ztrácel. Obranu hostí zaměstnávala hlavně Patrnčiaková, která byla střelecky velmi při chuti. Náš tým pokračoval v důsledné obraně a šel pevně za vítězným koncem.
Adéla Srpová i nadále vychytávala slávistické útoky, zlikvidovali jsme několik „sedmiček“ soupeře a úspěch byl blízko. V závěru utkání nastoupila ke svému premiérovému startu v dresu Házená Kynžvart brankářka Sabrina Novotná, která si rovněž připsala vychytaný sedmimetrový hod.
Jako vždy velký dík patří našim fanouškům, kteří nás opět neviděli na domácí půdě prohrát – již posedmé v řadě!