A-TÝM, Aktuality

Vyloupili jsme Olomouc a připisujeme si další důležitou výhru

Těsné vítězství se však nerodilo lehce. Po úvodním tlaku se soupeř rychle oklepal a sérií šesti branek v řadě obrátil skóre ve svůj prospěch. Poté začala naše stíhací jízda.
Ve výhodnější pozici na začátku druhého poločasu byl domácí tým, který vedl 16:12. My se však nevzdali, ucítili šanci a v průběhu druhého poločasu jsme začali zvyšovat tempo. Naše hra přinesla kýžený efekt a v polovině druhého poločasu jsme šli do vedení.
Velice napínavý závěr utkání jsme nakonec zvládli ukočírovat a připisujeme si další důležitou výhru. Ve skvělém světle se dnes předvedla našem nová akvizice Maria Božović, která nastřílela 8 branek, rovněž skvělým výkonem se prezentovala i Annamaria Patrnčiaková, která si z domácího víkendového utkání přivezla přetrvávající střeleckou formu a vsítila 7 branek.
Již v neděli se na Vás těšíme na dalším domácím utkání proti DHC Slavia Praha.
Děkujeme všem za podporu ať na místě, nebo u živého sledování.