A-TÝM, Aktuality

Slovenský mistr nám uštědřuje na domácí půdě porážku

Začátek utkání vyšel lépe našemu týmu, který držel hubený náskok a nedovolil soupeři Iuventa Michalovce srovnat. Poté nás začala trápit hlavně koncovka a neproměněné šance. Náskok jsme postupně ztratili a v poločase šli do kabin za stavu 11:12 i díky výkonu skvěle chytající Sabriny Novotné.
Ve druhém poločase se naše střelba bohužel nezlepšila a několikrát se nám vymstilo ono pověstné „nedáš, dostaneš“. Soupeři se podařilo odskočit na rozdíl sedmi branek a vývoj utkání již byl plně v jeho režii. Střelecky se dnes nejvíce dařilo Katce Dresslerové, která vsítila 5 branek a shodně po 4 gólech si připsala i Annamaria Patrnčiaková a Veronika Vávrová.
Už ve středu nás čeká další těžké utkání, kdy hostíme semifinále Českého poháru žen a v repríze loňského finále přivítáme DHK Baník Most.
Děkujeme všem fanouškům, kteří dnes dorazili do haly a hlasitě nás podporovali. Vaši podporu budeme potřebovat i ve středu proti Mostu, tak neváhejte dorazit.