A-TÝM, Aktuality

Play-out výjezd na Moravu přinesl dva body ze čtyřech možných

První utkání jsme odehráli v Porubě a z něj si bohužel odvážíme hlavně smutný rekord v podobě 20-ti minut bez gólů. To se s našim týmem neslo celý zápas a v Ostravě jsme bohužel nechaly oba body. Utkání skončilo hubeným výsledkem 18:16 pro DHC Sokol Poruba.

Druhé nedělní utkání se Zlínem už kýžené dva body do tabulky play-out přineslo. Ale ani tady to nebylo jednoduché. Pak by to s největší pravděpodobností nebyla házená v našem podání. Drama se neslo v luhačovické hale oba poločasy. Naštěstí štěstí stálo při nás a z Moravy se odvážíme dva body.

I DHC Plzeň klopýtla v Ostravě, a tak je stále jediný bod za námi. O konečném pořadí se bude rozhodovat v posledním utkání v domácím prostředí, a to už tuto sobotu 13.5.2023 od 16:00 hodin.