A-TÝM, Aktuality

Dnes si bohužel body do tabulky nepřipisujeme

Začátek utkání vyzněl jasně v náš prospěch a celá první třetina zápasového času byla v naší režii. Bohužel ve 20. minutě nastala hluchá část utkání, a tím jsme dovolili soupeři srovnat skóre na 12:12. Navíc jsme v závěru první půle nechali Slavii vstřelit tři rychlé branky a na poločasový oddech jsme odcházeli s negativním rozdílem 15:17.
Poločasová pauza našim hráčkám velmi prospěla. Hned v úvodu nás zvedli naše tři rychlé góly, ale pak už otěže utkání přebraly Pražanky a postupně navyšovaly na konečných 28:31.
Naši nejlepší střelkyní byla Bezruková Sofiia s 10 přesnými trefami následovaná Patrnčiakovou Annoumarií, která dala 5 branek.
Děkujeme divákům za hlasitou podporu a budeme se na Vás těšit za týden na domácím double pohárovém utkání EHF European Cup!