A-TÝM, Aktuality, Klub

Informace pro účastníky výjezdu fanoušků do Mostu

Přijďte v červeném! Ať je nás nejen pořádně slyšet, ale také vidět! Vezměte si na sebe cokoliv červeného, naše hráčky budou bezpečně vidět, kde mají svou podporu, která táhne za jeden provaz!

Odjezd autobusu v 14:30 hodin od sportovní haly Milana Prokeše v Lázních Kynžvart, další nástupní zastávka v 14:40 hodin na čerpací stanici ONO u Chebu. Předpokládaný příjezd v 16:30 hodin ke sportovní hale v Mostě.

Úhrada 250 Kč (doprava) + 80Kč dospělí/50 Kč děti (vstupné) při odjezdu pro ty, kteří jedou společně autobusem. Ti, kteří, jedou vlastní dopravou, si vyzvednou vstupenky oproti úhradě přímo u vstupu do sportovní haly v Mostě u Daniely Radové, kontakt 777 102 332, případně Vladimíra Königa, a to ideálně v čase 16:30 – 17:00 hodin. Není žádoucí kupovat vstupenky individuálně, zarezervované lístky musí být již uhrazeny.

Upozorňujeme, že u vstupu do sportovní haly probíhá kontrola opatření covid a je zde zároveň možnost pro neočkované se nechat na místě otestovat.

Odjezd z Mostu předpokládáme bezprostředně po konci utkání cca v 19:15 hodin.

Počet našich fanoušků se zastavil na čísle 110! Věříme, že společně vytvoříme pro samotné utkání skvělou sportovní atmosféru! V Mostě se fandit umí, proto bude zajímavé sledovat nejen souboj na hřišti, ale také v hledišti. Čekáme zajímavé a bojovné utkání v duchu fair-play.

Boj o druhé místo v tabulce česko-slovenské nejvyšší soutěže házené žen MOL liga 2021/2022 může začít! Jste připraveni? MY ANO!!!!

Společně na vrchol!

Sdílet