A-TÝM, Aktuality

Šlágr 13. kola MOL Ligy vyzněl bohužel v náš neprospěch

Pozvolný začátek utkání vzal rychle za své a měli jsme možnost shlédnout velmi tvrdé utkání ve vražedném tempu, které nabídlo skvělou podívanou a všechny zúčastněné stálo hodně sil.
Soupeř nastoupil do utkání aktivněji a rychle se ujal vedení 0:2. Od té doby začala naše stíhací jízda, která trvala víceméně celý zápas. První poločas končil za stavu 9:11 a byl více než důstojnou pozvánkou na poločas druhý.
Do druhého poločasu nastoupila na pozici gólmanky Sabrina Novotná, která předvedla skvělý výkon a dlouho držela šance Házená Kynžvart nad vodou. Nakonec však postupně docházely síly, kupili se nepřesnosti a naše domácí neporazitelnost skončila po 8. domácích zápasech.
S Michalovcemi jsme sice prohráli 18:23, ale rozhodně se nemáme za co stydět. Celý tým předvedl bojovný a srdnatý výkon, který náležitě ocenila k prasknutí zaplněná Sportovní hala Milana Prokeše dlouhým potleskem ve stoje.
Děkujeme všem fanouškům za podporu a vytvoření skvělé atmosféry v hale.