A-TÝM, Aktuality

První utkání play-off ve prospěch našeho soupeře

Velká bitva až do samotného konce. Tak by se dal stručně charakterizovat úvodní zápas semifinálové série národního play-off. Napínavý a velice svižný zápas v obrovském tempu nabídl skutečně prvotřídní házenou. V úvodu utkání jsme šli do vedení, soupeř však vždy rychle dokázal odpovědět a nakonec si vzal vedení na svou stranu, které udržel až do konce první poločasu, který končil za stavu 13:10 pro domácí tým.

Nástup do druhého poločasu vyzněl příznivěji pro naše barvy, rychle jsme soupeřky ve skóre dotahovali a i když nám plzeňský tým několikrát odskočil, vždy jsme dokázali odpovědět, srovnat krok a vyrovnat. Koncovka utkání bohužel vyšla lépe soupeři i díky velice dobře postaveným tyčím domácí brankařky.

Bohužel se nám na soupeřově hřišti nepodařilo zajistit si výhodnější pozici do odvety, nic však nevzdáváme a nic není ztraceno. V sobotní odvetě vyhrajeme o více než 5 branek a slavíme postup do finále.

K tomu budeme však potřebovat podporu k prasknutí zaplněné kynžvartské haly. Doufáme, že dorazíte v hojném počtu.