A-TÝM, Aktuality

Permanentky na MOL ligu žen 2022/2023 v prodeji

Od středy 24.8.2022 bude možné zakoupit permanentky na domácí utkání A-týmu žen, který po druhé v řadě nastoupí v nejvyšší česko-slovenské soutěži MOL liga 2022/2023 a uděláme vše pro to, abychom navázali na první velmi úspěšnou sezónu. Cena letošní permanentky je stanovena na  1.400 Kč.

V letošním roce nebudou permanentky rozděleny na více variant. Čeká nás finančně velmi náročná sezóna, která je doprovázená enormním navýšením cen nejen energií, proto nebudeme po každém utkání organizovat pozápasové rauty, tak jak jste byli zvyklý v loňské sezóně. Nicméně při vybraných utkání Vás o pořádání rautu budeme vždy informovat.

Novinkou sezony 2022/2023 je spojení špičkové házené žen s nejlepším českým pivem, kterým je jedinečný světlý plzeňský ležák, ten se stal legendou mezi pivy. To Vám bude s úsměvem na tváři točit členka skupiny master Bartender Tereza Paurová, certifikovaná výčepní plzeňského Prazdroje!

VĚŘÍME, ŽE I V LETOŠNÍM ROCE HLASITĚ PODPOŘÍTE NÁŠ TÝM A SVÉ MÍSTO SI ZAJISTÍTE KOUPÍ PERMICE! Dejte tak hráčkám a realizačnímu týmu jasný signál, že jim věříte a že s Vámi mohou počítat jako s právoplatným členem týmu Házená Kynžvart!

Chybí poslední informace, a to kde permanentku koupit? Ideální je využít předprodej v restauraci Penzionu nad halou, kde je otevřeno denně od 16:00 do 22:00 hodin. V Mariánský Lázních můžete využít předprodej v Pilsner Urquell Bar. Ve dnech 24.8.2022 – 26.8.2022 v čase 8:00 – 16:00 bude prodej probíhat přímo ve sportovní hale Milana Prokeše v Lázních Kynžvart u Daniely Radové, kontakt 777 102 332, danus.radova@post.cz. Další možností je sobota 3.9.2022 v rámci prvního hracího dne v domácí sportovní hale Milana Prokeše, kde nastoupíme proti slovenskému týmu HK Slovan Duslo Šala.

Vstupenka na jednotlivé domácí utkání bude v hodnotě 120 Kč.

Sledujte rozpis MOL ligy na našich webových stránkách. Změna u domácích utkání bude ovlivněna zejména s ohledem nasazení našeho týmu do 3.kola Evropského poháru a jeho vývoj, který má pro naše utkání stanoven první herní termín na 3.12/4.12.2022 a odveta 10.12./11.12.2022.

Sdílet