A-TÝM, Aktuality

Doma jsme bohužel nestačili na Olomouc a prohráváme 24:26

Se soupeřem jsme se velkou část první půle přetahovali o vedení i díky výborným zákrokům Sabriny Novotné. Na konci prvního poločasu nám však soupeř odskočil a do šaten jsme šli za stavu 9:14. Ve druhém poločase jsme přidali vyšší rychlostní stupeň a započala naše stíhací jízda. Postupně jsme stahovali náskok soupeře a kýžené vyrovnání bylo blízko. I ve druhém poločase jsme pokračovali v častém trefování brankové konstrukce. Závěr utkání pořádně zdramatizovala Veronika Dvořáková, která 5 góly v řadě držela naše naděje naživu. Soupeř si však závěr utkání pohlídal a připisuje si výhru.

Nejvíce tref si připsala Veronika Dvořáková, která skórovala 9x, po 3 brankách si shodně připsaly Kristýna Königová, Annamaria Patrnčiaková a Sofiia Bezrukova.

My již vyhlížíme sobotní premiérovou účast v EHF European Cup, kde se představíme na palubovce turecké Ankary.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dnes dorazili podpořit.